РЕЗУЛЬТАТИ
XV ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ВІДКРИТОЇ МУЗИЧНОЇ ОЛІМПІАДИ «ГОЛОС КРАЇНИ»


Номінація Категорія Приз Учасник
1 Фортепіано, класична програма "B3" - 12-13 років Гран-Прі, Лауреат 1 ступеня, Приз від мережі фірмових музичних магазинів «IN-JAZZ» - грошовий сертифікат на 1500 грн. Лучков Олександр Степанович
2 Струнні смичкові інструменти, класична програма "A2" - 6-7 років Гран-Прі, Лауреат 1 ступеня, Приз від супермаркету музичних інструментів «HitOnline» - скрипка 4/4 Сітшаєва Зарема Сейранівна
3 Струнні щипкові інструменти, класична програма "C1" - 14-15 років Гран-Прі, Лауреат 1 ступеня, Приз від мережі фірмових музичних магазинів «IN-JAZZ» - грошовий сертифікат на 1500 грн. Калініч Вероніка Олександрівна
4 Фортепіано з оркестром "D0" - 18-22 роки Гран-Прі, Лауреат 1 ступеня Чжан Хань
5 Великі ансамблі бандуристів (від 12 до 19 учасників) "C0" - 14-17 років Гран-Прі, Лауреат 1 ступеня, Приз від Студії «Мої скарби» - фотосесія Капела бандуристів Рівненського музичного училища
6 Сольний спів (народний вокал) "B3" - 12-13 років Гран-Прі, Лауреат 1 ступеня, Приз від студії звукозапису «PLAN RECORDS» Старикова Кристіна Ігорівна
7 Сольний спів (джазовий вокал) "B1" - 8-9 років Гран-Прі, Лауреат 1 ступеня, Приз від студії звукозапису «SARARECORDS» Самолюк Софія Владиславівна
8 Композиція: дебют "B0" - 8-13 років Гран-Прі, Лауреат 1 ступеня, Приз від Порталу для музикантів – «Музикант.Укр» - грошовий сертифікат на 1000 грн. Басиста Олександра Вадимівна
9 Теорія музики "B4" - 7 клас Гран-Прі, Лауреат 1 ступеня Кирилюк Павло Олександрович
10 Фортепіано, класична програма "A1" - 4-5 років Лауреат 1 ступеня, Приз директора «Монтессорі центру» Кисіль Ольга Владиславівна
11 Фортепіано, класична програма "A2" - 6-7 років Лауреат 1 ступеня Полоцька Емілія Сергіївна
12 Фортепіано, класична програма "A2" - 6-7 років Лауреат 2 ступеня Бабакіна Злата Іванівна
13 Фортепіано, класична програма "A2" - 6-7 років За високу майстерність у виконанні класичної музики Чернишева Марія Максимівна
14 Фортепіано, класична програма "A2" - 6-7 років За високу майстерність у виконанні класичної музики Чернишук Артем Юрійович
15 Фортепіано, класична програма "A2" - 6-7 років За високу майстерність у виконанні класичної музики Лисенко Анна Андріївна
16 Фортепіано, класична програма "B1" - 8-9 років Лауреат 1 ступеня Басиста Олександра Вадимівна
17 Фортепіано, класична програма "B1" - 8-9 років Лауреат 2 ступеня Шклярук Ілля Олександрович
18 Фортепіано, класична програма "B1" - 8-9 років Лауреат 3 ступеня Олійник Давид Сергійович
19 Фортепіано, класична програма "B1" - 8-9 років За високу майстерність у виконанні класичної музики Місерук Аделіна Сергіївна
20 Фортепіано, класична програма "B1" - 8-9 років За високу майстерність у виконанні класичної музики Клешнева Софія Євгенівна
21 Фортепіано, класична програма "B2" - 10-11 років Лауреат 1 ступеня Сухановська Марина Романівна
22 Фортепіано, класична програма "B2" - 10-11 років За високу майстерність у виконанні класичної музики Комлик Анастасія Олексіївна
23 Фортепіано, класична програма "B2" - 10-11 років За високу майстерність у виконанні класичної музики Місерук Маріанна Вадимівна
24 Фортепіано, класична програма "B2" - 10-11 років За високу майстерність у виконанні класичної музики Мокра Софія Сергіївна
25 Фортепіано, класична програма "B2" - 10-11 років За високу майстерність у виконанні класичної музики Тютюнник Михайло Сергійович
26 Фортепіано, класична програма "B2" - 10-11 років За високу майстерність у виконанні класичної музики Османова Аріна Тимурівна
27 Фортепіано, класична програма "B3" - 12-13 років Лауреат 2 ступеня Мандзюк Юлія Володимирівна
28 Фортепіано, класична програма "B3" - 12-13 років За високу майстерність у виконанні класичної музики Городецький Дмитро Сергійович
29 Фортепіано, класична програма "B3" - 12-13 років За високу майстерність у виконанні класичної музики Тарасевич Софія Юріївна
30 Фортепіано, класична програма "B3" - 12-13 років За високу майстерність у виконанні класичної музики Халіуліна Єлизавета Євгеніївна
31 Фортепіано, класична програма "B3" - 12-13 років За високу майстерність у виконанні класичної музики Щербаков Дмитро Сергійович
32 Фортепіано, класична програма "D0" - 18-22 роки Лауреат 1 ступеня Бондар Петро Євгенович
33 Фортепіано, естрадна програма "B1" - 8-9 років За високу майстерність у виконанні світового хіта Радзівіл Георгій Олександрович
34 Фортепіано, естрадна програма "E0" - 23+ років За високу майстерність у виконанні класичної музики Махотіна Юлія Володимирівна
35 Фортепіанні ансамблі "C0" - 14-17 років Лауреат 1 ступеня Фортепіанний дует у складі Радковської Єви-Софії та Підкалюк Діани
36 Фортепіанні ансамблі "D0" - 18-22 років За високу майстерність у виконанні класичної музики "Дуал"
37 Фортепіанні ансамблі "D0" - 18-22 років За високу майстерність у виконанні класичної музики Фортепіанний дует у складі Юрія Зубая і Василя Вагерича
38 Фортепіанні ансамблі "E0" - 23+ років Лауреат 1 ступеня Фортепіанний дует у складі Барановської Світлани та Піхтелева Романа
39 Струнні смичкові інструменти, класична програма "B1" - 8-9 років За високу майстерність у виконанні класичної музики Іллюк Катерина Олексіївна
40 Струнні смичкові інструменти, класична програма "B2" - 10-11 років За високу майстерність у виконанні класичної музики Гурт Вікторія Вячеславівна
41 Струнні смичкові інструменти, класична програма "B3" - 12-13 років За високу майстерність у виконанні класичної музики Іллюк Ангеліна Олексіївна
42 Струнні смичкові інструменти, класична програма "B3" - 12-13 років За високу майстерність у виконанні класичної музики Новик Михайло Миколайович
43 Струнні смичкові інструменти, класична програма "D0" - 18-22 роки За високу майстерність у виконанні класичної музики Віхорев Микита Юрійович
44 Струнні смичкові інструменти, естрадна програма "D0" - 18-22 роки Лауреат 1 ступеня Віхорев Микита Юрійович
45 Естрадні та джазові малі інструментальні ансамблі (від 5 до 11 учасників) "C0" - 14-17 років Лауреат 1 ступеня Ансамбль скрипалів "Rondo"
46 Струнні щипкові інструменти, класична програма "B1" - 8-9 років Лауреат 1 ступеня Загоровська Людмила Анатоліївна
47 Струнні щипкові інструменти, класична програма "B2" - 10-11 років За високу майстерність у виконанні класичної музики Мамедова Тамара Анарівна
48 Струнні щипкові інструменти, класична програма "B3" - 12-13 років Лауреат 1 ступеня Щербаков Дмитро Сергійович
49 Струнні щипкові інструменти, класична програма "B3" - 12-13 років За високу майстерність у виконанні класичної музики Шевчик Віктор Вікторович
50 Струнні щипкові інструменти, класична програма "B3" - 12-13 років За високу майстерність у виконанні класичної музики Макаревич Марина Ігорівна
51 Струнні щипкові інструменти, класична програма "C1" - 14-15 років За високу майстерність у виконанні класичної музики Аксьонова Олена Сергіївна
52 Струнні щипкові інструменти, естрадна програма "C2" - 16-17 років Лауреат 1 ступеня, Приз глядацьких симпатій Шульгін Костянтин Олександрович
53 Ансамблі народних інструментів (дуети, тріо, квартети) "E0" - 23+ років За високу майстерність у виконанні класичної музики Тріо у складі Токар Олени, Римаренко Марії та Каштан Анни
54 Малі ансамблі народних інструментів (від 5 до 11 учасників) "C0" - 14-17 років За високу майстерність у виконанні українського твору Ансамбль інструментальної музики "Фарби"
55 Ударні інструменти "A2" - 6-7 років Лауреат 1 ступеня Яременко Мирослав Антонович
56 Ударні інструменти "B1" - 8-9 років Лауреат 1 ступеня Підоплічко Артем Володимирович
57 Ударні інструменти "B2" - 10-11 років Лауреат 1 ступеня Гриценко Олексій Олександрович
58 Фортепіано з оркестром "B2" - 10-11 років Лауреат 1 ступеня Соловйова Анастасія Андріївна
59 Фортепіано з оркестром "D0" - 18-22 роки Лауреат 2 ступеня Хоу Сіжуй
60 Фортепіано з оркестром "E0" - 23+ років Лауреат 2 ступеня Чень Кай
61 Струнні смичкові інструменти з оркестром "B3" - 12-13 років Лауреат 1 ступеня Герасименко Лана Олександрівна
62 Струнні смичкові інструменти з оркестром "B3" - 12-13 років Лауреат 1 ступеня Сагін Марк Євгенович
63 Сольний спів (академічний вокал) "A2" - 6-7 років За вокальну технічну майстерність Бабакіна Злата Іванівна
64 Сольний спів (академічний вокал) "B1" - 8-9 років Лауреат 1 ступеня Литвин Єлизавета Юріївна
65 Сольний спів (академічний вокал) "B1" - 8-9 років За вокальну віртуозність Герасимюк Юлія Сергіївна
66 Сольний спів (академічний вокал) "B2" - 10-11 років За чистоту інтонування Бутхарейт Анна Русланівна
67 Сольний спів (академічний вокал) "B3" - 12-13 років За чистоту інтонування Гуськова Ольга Володимирівна
68 Сольний спів (академічний вокал) "C2" - 16-17 років Лауреат 1 ступеня Олійник Карина Василівна
69 Сольний спів (академічний вокал) "C2" - 16-17 років Лауреат 2 ступеня Пасічник Карина Євгенівна
70 Сольний спів (академічний вокал) "C2" - 16-17 років За вокальну віртуозність Сергійчук Наталія Василівна
71 Сольний спів (академічний вокал) "D0" - 18-22 роки Лауреат 1 ступеня Крайнік Олена Вікторівна
72 Сольний спів (академічний вокал) "D0" - 18-22 роки За вокальну технічну майстерність Ковальова Анна Олександрівна
73 Сольний спів (академічний вокал) "E0" - 23+ років Лауреат 1 ступеня Гаврилюк Сніжана Василівна
74 Сольний спів (академічний вокал) "E0" - 23+ років Лауреат 2 ступеня Сушко Олеся Вікторівна
75 Сольний спів (академічний вокал) "E0" - 23+ років За чистоту інтонування Гришан Софія Юріївна
76 Академічні вокальні ансамблі (дуети, тріо, квартети) "E0" - 23+ років Лауреат 1 ступеня Творчий дует Юрія та Віри Найди
77 Академічні великі вокальні ансамблі (від 12 до 19 учасників) "B0" - 8-13 років Лауреат 1 ступеня Вокальний ансамбль молодших класів КДМШ 14 ім. Дмитра Кабалевського
78 Академічні великі вокальні ансамблі (від 12 до 19 учасників) "C0" - 14-17 років За високу майстерність у виконанні хорової музики Юнацька група Хору хлопчиків та юнаків КССМШ ім. М. В. Лисенка
79 Академічні хори (від 20 учасників) "B0" - 8-13 років За високу майстерність у виконанні хорової музики Хор хлопчиків та юнаків КССМШ ім. М. В. Лисенка
80 Сольний спів (народний вокал) "B3" - 12-13 років За високу майстерність у виконанні українського твору Зозуля Катерина Андріївна
81 Сольний спів (народний вокал) "C1" - 14-15 років За високу майстерність у виконанні українського твору Патлика Ніна Ярославівна
82 Сольний спів (народний вокал) "E0" - 23+ років За високу майстерність у виконанні українського твору Вороная Софія Олександрівна
83 Народні вокальні ансамблі (дуети, тріо, квартети) "B0" - 8-13 років За високу майстерність у виконанні українського твору Дует у складі Поліщук Алли та Поліщук Валерії
84 Народні малі вокальні ансамблі (від 5 до 11 учасників) "B0" - 8-13 років Лауреат 1 ступеня Ансамбль "Чепурушки"
85 Народні великі вокальні ансамблі (від 12 до 19 учасників) "A0" - 2-7 років Лауреат 1 ступеня Ансамбль "Джерельце"
86 Сольний спів (естрадний вокал) "A2" - 6-7 років За музичність та художній образ Бабакіна Злата Іванівна
87 Сольний спів (естрадний вокал) "A2" - 6-7 років За музичність та художній образ Бараболя Злата Віталіївна
88 Сольний спів (естрадний вокал) "A2" - 6-7 років За музичність та художній образ Кукушкіна Ярослава Ігорівна
89 Сольний спів (естрадний вокал) "A2" - 6-7 років За музичність та художній образ Полоцька Емілія Сергіївна
90 Сольний спів (естрадний вокал) "A2" - 6-7 років За музичність та художній образ Кундієва Єлизавета Дмитрівна
91 Сольний спів (естрадний вокал) "B1" - 8-9 років Лауреат 1 ступеня Самолюк Софія Владиславівна
92 Сольний спів (естрадний вокал) "B1" - 8-9 років Лауреат 2 ступеня Герасимюк Юлія Сергіївна
93 Сольний спів (естрадний вокал) "B1" - 8-9 років Лауреат 3 ступеня Антонюк-Бармак Марія Вікторівна
94 Сольний спів (естрадний вокал) "B1" - 8-9 років За високу майстерність у виконанні українського твору Волошин Вікторія Петрівна
95 Сольний спів (естрадний вокал) "B1" - 8-9 років За артистичність Джеймон Анжелі
96 Сольний спів (естрадний вокал) "B1" - 8-9 років За музичність та художній образ Ганущак Вікторія Романівна
97 Сольний спів (естрадний вокал) "B1" - 8-9 років За вокальну віртуозність Козьміна Марія Олександрівна
98 Сольний спів (естрадний вокал) "B1" - 8-9 років За вокальну віртуозність Бурлака Альбіна Юріївна
99 Сольний спів (естрадний вокал) "B1" - 8-9 років За музичність та художній образ Марковська Софія Сергіївна
100 Сольний спів (естрадний вокал) "B2" - 10-11 років Лауреат 1 ступеня Дубчак Анастасія Вікторівна
101 Сольний спів (естрадний вокал) "B2" - 10-11 років Лауреат 2 ступеня Лапіна Анастасія Дмитрівна
102 Сольний спів (естрадний вокал) "B2" - 10-11 років Лауреат 3 ступеня Барінова Дар’я Віталіївна
103 Сольний спів (естрадний вокал) "B2" - 10-11 років За музичність та художній образ Чернюк Анна Сергіївна
104 Сольний спів (естрадний вокал) "B2" - 10-11 років За високу майстерність у виконанні світового хіта Чандра Сатям Сатіш
105 Сольний спів (естрадний вокал) "B2" - 10-11 років За високу майстерність у виконанні українського твору Манжола Діана Володимирівна
106 Сольний спів (естрадний вокал) "B3" - 12-13 років Лауреат 1 ступеня Політов Ярослав Олександрович
107 Сольний спів (естрадний вокал) "B3" - 12-13 років Лауреат 2 ступеня Старикова Кристіна Ігорівна
108 Сольний спів (естрадний вокал) "B3" - 12-13 років Лауреат 3 ступеня Данилюк Єва Любомирівна
109 Сольний спів (естрадний вокал) "B3" - 12-13 років За вокальну віртуозність Євкова Христина Дмитрівна
110 Сольний спів (естрадний вокал) "B3" - 12-13 років За вокальну віртуозність Бур’ян Іоланта Сергіївна
111 Сольний спів (естрадний вокал) "B3" - 12-13 років За високу майстерність у виконанні українського твору Кальсін Дарина Русланівна
112 Сольний спів (естрадний вокал) "B3" - 12-13 років За високу майстерність у виконанні українського твору Проць Назарій Дмитрович
113 Сольний спів (естрадний вокал) "B3" - 12-13 років За вокальну віртуозність Воєнна Софія Антонівна
114 Сольний спів (естрадний вокал) "B3" - 12-13 років За високу майстерність у виконанні українського твору Ганяк Вікторія Юріївна
115 Сольний спів (естрадний вокал) "B3" - 12-13 років За музичність та художній образ Клюєва Анна Львівна
116 Сольний спів (естрадний вокал) "B3" - 12-13 років За музичність та художній образ Куца Марина Олександрівна
117 Сольний спів (естрадний вокал) "C1" - 14-15 років Лауреат 1 ступеня Воробканич Вікторія Сергіївна
118 Сольний спів (естрадний вокал) "C1" - 14-15 років Лауреат 2 ступеня Мхітарян Анастасія Гаїківна
119 Сольний спів (естрадний вокал) "C1" - 14-15 років Лауреат 3 ступеня Горбяк Діана Степанівна
120 Сольний спів (естрадний вокал) "C1" - 14-15 років За вокальну технічну майстерність Щур Марина Олександрівна
121 Сольний спів (естрадний вокал) "C1" - 14-15 років За високу майстерність у виконанні світового хіта Саградян Алварт Григорівна
122 Сольний спів (естрадний вокал) "C1" - 14-15 років За вокальну технічну майстерність Шпильова Софія Віталіївна
123 Сольний спів (естрадний вокал) "C1" - 14-15 років За вокальну технічну майстерність Новосельська Марія-Анжеліка Михайлівна
124 Сольний спів (естрадний вокал) "C1" - 14-15 років За музичність та художній образ Іванченко Даріна Олександрівна
125 Сольний спів (естрадний вокал) "C2" - 16-17 років Лауреат 1 ступеня Кірєєва Маргарита Валеріївна
126 Сольний спів (естрадний вокал) "C2" - 16-17 років За вокальну технічну майстерність Катамадзе Ангеліна Бадрієвна
127 Сольний спів (естрадний вокал) "C2" - 16-17 років За вокальну технічну майстерність Ткаченко Вероніка Андріївна
128 Сольний спів (естрадний вокал) "D0" - 18-22 роки Лауреат 1 ступеня Дяченко Людмила Анатоліївна
129 Сольний спів (естрадний вокал) "D0" - 18-22 роки Лауреат 2 ступеня Унгурян Марина Миколаївна
130 Сольний спів (естрадний вокал) "D0" - 18-22 роки За вокальну віртуозність Хачатурян Катерина Арменівна
131 Сольний спів (естрадний вокал) "E0" - 23+ років Лауреат 1 ступеня Кірєєв Богдан Валерійович
132 Сольний спів (естрадний вокал) "E0" - 23+ років Лауреат 2 ступеня Коциловський Володимир Павлович
133 Сольний спів (естрадний вокал) "E0" - 23+ років Лауреат 3 ступеня Кушнірук Софія Олегівна
134 Естрадні малі вокально-інструментальні ансамблі (від 5 до 11 учасників) "E0" - 23+ років Лауреат 1 ступеня Golden Fenix
135 Сольний спів (джазовий вокал) "B1" - 8-9 років Лауреат 2 ступеня Кострова Віра Сергіївна
136 Сольний спів (джазовий вокал) "B2" - 10-11 років Лауреат 1 ступеня Чернюк Анна Сергіївна
137 Сольний спів (джазовий вокал) "B3" - 12-13 років Лауреат 1 ступеня Старикова Кристіна Ігорівна
138 Сольний спів (джазовий вокал) "B3" - 12-13 років Лауреат 2 ступеня Черняєва Вірсавія Андріївна
139 Сольний спів (джазовий вокал) "D0" - 18-22 роки За вокальну віртуозність Герасименко Аліна Анатоліївна
140 Сольний спів (джазовий вокал) "E0" - 23+ років За музичність та художній образ Махотіна Юлія Володимирівна
141 Сольний спів (рок-вокал) "C1" - 14-15 років За вокальну віртуозність Папко Ірина Андріївна
142 Композиція: дебют "A0" - 4-7 років Лауреат 1 ступеня Полоцька Емілія Сергіївна
143 Композиція: дебют "C0" - 14-17 років Лауреат 1 ступеня Сесмій Аріна Юріївна
144 Композиція: дебют "D0" - 18-22 років Лауреат 1 ступеня Хачатурян Катерина Арменівна
145 Композиція: дебют "E0" - 23+ років Лауреат 1 ступеня Махотіна Юлія Володимирівна
146 Композиція: камерна творчість "E0" - 23+ років Лауреат 1 ступеня Махотіна Юлія Володимирівна
147 Композиція: симфонічна творчість "D0" - 18-22 років Лауреат 1 ступеня Єгельський Святослав Дмитрович
148 Теорія музики "B1" - 4 клас Дипломант Брюхова Руслана Сергіївна
149 Теорія музики "B2" - 5 клас Лауреат 1 ступеня Грігорян Петро Петрович
150 Теорія музики "B2" - 5 клас Лауреат 2 ступеня Альохіна Єкатерина Олексіївна
151 Теорія музики "B3" - 6 клас Лауреат 1 ступеня Дубровін Олександр Вікторович
152 Теорія музики "B3" - 6 клас Лауреат 2 ступеня Дубровіна Любов Вікторівна
153 Теорія музики "B4" - 7 клас Лауреат 2 ступеня Коледа Діана Дмитрівна
154 Теорія музики "B4" - 7 клас Лауреат 3 ступеня Почебут Єлизавета Максимівна
155 Теорія музики "B4" - 7 клас Дипломант Титаренко Ольга Олександрівна
156 Теорія музики "B4" - 7 клас Дипломант Бондар Злата Амалія Ігорівна
157 Теорія музики "C1" - 8 клас або 1 курс Лауреат 1 ступеня Єрмолова Юлія Василівна
158 Теорія музики "C1" - 8 клас або 1 курс Лауреат 2 ступеня Караєва Анастасія Сергіївна
159 Теорія музики "C1" - 8 клас або 1 курс Лауреат 2 ступеня Фенцик Наталія Романівна
160 Теорія музики "C1" - 8 клас або 1 курс Лауреат 3 ступеня Чепьолкіна Аліса Олександрівна
161 Теорія музики "C1" - 8 клас або 1 курс Дипломант Подганюк Василь Васильович
162 Теорія музики "C2" - 9 клас або 2 курс Лауреат 1 ступеня Макарова Валерія Олегівна
163 Теорія музики "C2" - 9 клас або 2 курс Лауреат 2 ступеня Терьохіна Анна Костянтинівна
164 Теорія музики "C2" - 9 клас або 2 курс Лауреат 2 ступеня Зігмонт Анна Глібівна
165 Теорія музики "C2" - 9 клас або 2 курс Лауреат 3 ступеня Образцов Вадим Михайлович
166 Теорія музики "C2" - 9 клас або 2 курс Лауреат 3 ступеня Пузанова Анна Олександрівна
167 Теорія музики "C2" - 9 клас або 2 курс Дипломант Змієвська Маріанна Костянтинівна
168 Теорія музики "C2" - 9 клас або 2 курс Дипломант Александрова Катерина Сергіївна
169 Теорія музики "C2" - 9 клас або 2 курс Дипломант Куліков Давід Ярославович
170 Теорія музики "C3" - 10 клас Лауреат 1 ступеня Усманов Микита Малікович
171 Теорія музики "C3" - 10 клас Лауреат 2 ступеня Ігараші Кента Тосіасович
172 Теорія музики "C4" - 11 клас Лауреат 1 ступеня Литвиненко Ірина Миколаївна
173 Теорія музики "C4" - 11 клас Лауреат 2 ступеня Фурсов Володимир Ігорович
174 Теорія музики "C4" - 11 клас Лауреат 3 ступеня Шурубура Адель Ігорівна
175 Музична література "B1" - 4 клас Лауреат 2 ступеня Барило Вероніка Ігорівна
176 Музична література "B1" - 4 клас Лауреат 3 ступеня Єрошенко Єва Олександрівна
177 Музична література "B2" - 5 клас Лауреат 2 ступеня Лігус Дар’я Сергіївна
178 Музична література "B3" - 6 клас Лауреат 2 ступеня Брильова Поліна Володимирівна
179 Музична література "B3" - 6 клас Лауреат 3 ступеня Ослам Єлизавета Юріївна
180 Музична література "B4" - 7 клас Лауреат 1 ступеня Почебут Єлизавета Максимівна
181 Музична література "B4" - 7 клас Лауреат 2 ступеня Титаренко Ольга Олександрівна
182 Музична література "C1" - 8 клас або 1 курс Лауреат 1 ступеня Зігмонт Анна Глібівна
183 Музична література "C1" - 8 клас або 1 курс Лауреат 2 ступеня Терьохіна Анна Костянтинівна
184 Музична література "C1" - 8 клас або 1 курс Лауреат 3 ступеня Ганчич Аліса Сергіївна
185 Музична література "C1" - 8 клас або 1 курс Лауреат 3 ступеня Огороднійчук Єлизавета Сергіївна