+380 (44) 220-27-23
  • ru
    • uk

ПРЕССА ОБ ОЛИМПИАДЕ «ГОЛОС КРАЇНИ»

Музыкальная олимпиада "Голос Країни"

Юні баранівські вокалісти взяли участь у музичній олімпіаді «Голос Країни»

Юні вокалісти міського Будинку дитячої творчості взяли участь у XI музичній олімпіаді «Голос Країни», яка проходила з 5 по 9 квітня у концертному залі Київського університету імені Бориса Грінченка.

Музыкальная олимпиада "Голос Країни"

Вітаємо переможців музичної олімпіади

Наш хор «Акорди неба» став лауреатом 3 ступеня на XI Всеукраїнській музичній олімпіаді «Голос країни», що відбувалась 5-9 квітня 2017р. у м. Києві. Пишаємося вами! #нашіучнінайкращі

Музыкальная олимпиада "Голос Країни"

Очаківська музична школа отримала дипломи на музичній олімпіаді «Голос Країни»

З 5 по 9 квітня 2017 р. в концертному залі Університету імені Бориса Грінченка проходила XI Всеукраїнська музична олімпіада “Голос Країни”. Олімпіада проходила під патронатом Євгена Станковича. Голова журі – Народний артист України В.О. Матюхін.

Музыкальная олимпиада 'Голос Країни'

Музична олімпіада «Голос країни»

З 5 по 9 квітня у Києві відбулася Всеукраїнська музична олімпіада »Голос країни» під патронатом Є.Станковича — відомого українського композитора. У олімпіаді брав участь і учень Ізюмської дитячої музичної школи -Нестеренко Владислав (керівник Цугунян М.А.), який став лауреатом третього ступеня.

Музыкальная олимпиада 'Голос Країни'

Минулий тиждень приніс нові перемоги учням Білгород-Дністровської дитячої музичної школи

7 квітня 2017 року юні вихованки ДМШ взяли участь у Всеукраїнській музичній олімпіаді «Голос країни», яка пройшла в Києві під патронатом Євгена Станковича за підтримки Міністерства культури України

Музыкальная олимпиада "Голос Країни"

ТОРЕЦЬК — МІСТО ДЕ ВИХОВУЮТЬ ПЕРЕМОЖЦІВ!

У Київі в концертному залі Київського університету імені Бориса Грінченка з 5 по 9 квітня 2017 року за підтримки Міністерства культури України відбулась XI Всеукраїнська музична олімпіада “Голос Країни”. На Олімпіаді виступили 696 учасників. У загальнокомандному заліку боролися 324 педагога з 230 навчальних закладів України, а також концертмейстери. Учасники приїхали з 119 населених пунктів 21 області України та м. Києва.

Музыкальная олимпиада "Голос Країни"

СМІЛЯНСЬКИЙ ДУЕТ «ДИВО» ОТРИМАВ КУБОК «ГОЛОСУ КРАЇНИ»

Вокальний дует у складі Еліни Погорілої а Марії Бойко школи №5 дебютували на Всеукраїнській музичній олімпіаді “Голос Країни” у Києві. Ці талановиті юні смілянки виступили на столичній сцені в концертній залі Університету імені Бориса Грінченка. Еліна та Марія виконали народну пісню «Полетів Іван», під бурхливі овації отримали кубок та диплом престижної олімпіади.

X

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: