+380 (44) 220-27-23
  • ru
    • uk

Отзывы

  Дарья Косорукова Дек, 2017

Здравствуйте, уважаемые администраторы! Хочу выразить огромную благодарность Вам за проведение Олимпиады! Я дебютировала в номинации «Солист с оркестром» (Академический вокал), хочу отметить высокий уровень профессионализма оркестра и конечно же дирижера Валерия Александровича Матюхина (это невероятный человек, который очень тонко чувствует музыку и вкладывает душу в каждый такт музыкального произведения), работалось мне комфортно и очень понравилась атмосфера, которая царила на репетициях и выступлениях! Организаторы — молодцы, информацию предоставляли вовремя и отвечали на любые вопросы, особенно хочу отметить администратора Анечку и Алину. Эти 5 дней я провела очень ярко, набралась опыта и позитивных эмоций. Так же приятно, что фото и видео выступления в самые сжатые сроки выложены на сайт и в прямом эфире родственники могут смотреть выступление! Хотелось бы пожелать Олимпиаде процветания и талантливых участников!

С Уважением Дарья Косорукова г. Днепр!

  Христина Старикова Ноя, 2017

Як швидко пролетіли ці 5 днів……Та ось нарешті я дізналася свої результати,я дуже ними задоволена! За ці 5 днів Моя вчителька з вокалу увійшла в 10 найкращих вчителів із всіх 300 вчителів, та в 20 найкращих музичних шкіл! Враження неймовірні!!!! Дякую організаторам за такий прекрасний конкурс як Музична олімпіада “Голос країни”.

  Ольга Стукалова Ноя, 2017

Пять концертов на неделе — это трудно и прилично утомляет… Но я эти три дня в Союзе запомню надолго) Я так счастлива, что имела честь играть с национальным коллективом! Это чистый восторг и мощнейшая энергетика. Дорогие оркестранты, я кланяюсь вам в пол за вашу проделанную работу!Спасибо вам за потрясающий опыт и колоссальную поддержку!!!

  Олександр Білошапка — керівник Естрадно-духового оркестру «Сувенір» Ноя, 2017

Ганно, хочу подякувати Вам і вашій команді за все, що ви робите для дітей і мистецтва в цілому. Це ні з чим незрівнянний меседж миру, добра і потужного слова Музика. Дякуємо за все.

  Олена Фурман (Мама Валерії Фурман) Ноя, 2017

15 – 19 листопада 2017 року відбулася чудова подія у творчому житті країни та нашому творчому житті — ХІІ Всеукраїнська музична олімпіада у місті Києві. Хочеться сказати чимало теплих слів вдячності організаторам цього музичного дійства!
Щиро дякуємо за високий рівень організації та проведення конкурсу. Тут ми дійсно відчули теплу атмосферу та піклування про кожного конкурсанта. Сама структура проведення олімпіади дуже цікава, дуже вражає високий рівень конкурсантів: діти-віртуози в усіх номінаціях та жанрах! Високопрофесійне, компетентне журі. Думка кожного з них була дуже важливою для нас. Неймовірно вразило прозоре оцінювання конкурсантів. Боротьба була нелегкою, іноді не вистачало 0,1 бала для перемоги.
Усі ці слова не тому, що Валерія стала переможницею, а тому, що ми побували на багатьох конкурсах і фестивалях різного рівня і впевнено можемо сказати – ви одні з найкращих! Ще раз дякуємо Оргкомітету, журі, усім конкурсантам за їх талановиті виступи (отримали шалене задоволення), усім працівникам конкурсу за високопрофесійну сцену, звук, освітлення. А ще за те, що у нас з’явилися нові творчі і талановиті друзі! Дякуємо!

X

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: