+380 (66) 098-07-80
  • uk
    • ru

ДИТЯЧИЙ ТЕАТР НАРОДНОЇ ПІСНІ «СЛОВ’ЯНОЧКА»

Дитячий театр народної пісні «Слов’яночка» був створений професійною співачкою, людиною, закоханою у пісню, Тетяною Вікторівною Мурзай на базі Будинку дитячої та юнацької творчості м. Бровари, Київської області у 2009 р. Творчий колектив ансамблю «Слов’яночка» налічує 50 дітей віком від 4 до 15 років, які об’єднані у три групи початкового, основного та вищого рівнів навчання.

У репертуарі «Слов’яночки» налічується більше 70 пісенних творів. Переважно – це українські народні пісні, а також пісні слов’янських народів та духовні піснеспіви. Окрім того, до репертуару ансамблю входять пісенні твори сучасних авторів.

За короткий час ансамбль став загальним улюбленцем броварчан. Юних співаків можна зустріти на різноманітних концертах. Піснями діти вітають своїх ровесників, беруть участь у різдвяно-великодніх концертах для мешканців рідного міста. Це засвідчує великий творчий потенціал колективу, його всебічну підготовку, постійне прагнення керівника до творчого зростання та вдосконалення дитячого вокального колективу.

Театр народної пісні «Слов’яночка» став лауреатом та дипломантом десятків творчих конкурсів та фестивалів від регіонального до міжнародного рівня. Ансамбль «Слов’яночка» представлений цілим гроном талановитих дітей, багато з яких є лауреатами та дипломантами низки пісенних форумів за сольні виступи.

X