+380 (44) 220-27-23
  • uk
    • ru
Музична олімпіада 'Голос Країни'

Статистика XІI Музичної олімпіади
15 – 19 ЛИСТОПАДА 2017

685учасників
195шкіл З 106 населених пунктів і 24 ОБЛАСТЕЙ
335педагогів
13володарів гран-прі

Музична олімпіада 'Голос Країни'

Про музичну олімпіаду
“Голос Країни”

Музична олімпіада – найбільші всеукраїнські комплексні музичні змагання, що проводяться за підтримки Міністерства культури України, Національного союзу композиторів України та під патронатом видатного українського композитора, Героя України, народного артиста, лауреата Національної премії України імені Тараса Шевченка Євгена Станковича.
Музична олімпіада проводиться з метою виявлення талантливих українських музичних виконавців, композиторів та провідників

Важливо!

  • XIV Всеукраїнська музична олімпіада “Голос Країни” відбудеться 21-29 квітня 2018 р.
  • Положення про Олімпіаду тут.
  • Оплата внеску і банківські реквізити тут.

ПРИВІТАННЯ «ГОЛОСУ КРАЇНИ»

ЕВГЕНИЙ ФЕДОРОВИЧ СТАНКОВИЧ
МАТЮХИН ВАЛЕРИЙ АЛЕКСАНДРОВИЧ
Ю.В. Курач
Віктор Огнев'юк
Зільберман Ю.А.
Пётр Полтарев
Ю.М. Новіков
Сергій Пелюк
Д. Попова
Євген Савчук
А.П. Корисько
Учасникам, організаторам та гостям
Всеукраїнської музичної Олімпіади
“Голос Країни”

Щиро вітаю з урочистим відкриттям Всеукраїнської музичної олімпіади “Голос Країни”.

Виконавські конкурси за участю мистецьких шкіл завжди є чудовою нагодою для демонстрації талантів та є важливою складовою професійного становлення юних музикантів. Молоді виконавці матимуть змогу продемонструвати свою майстерність отримати новий досвід та поділитися власним. Бажаю всім учасникам незабутніх вражень, вдалих виступів, аплодисментів та перемог, а Україні – миру.

Рибачук Ю.А.
Заступник міністра Міністерства культури України

Правління Національної спілки композиторів України щиро вітає вісх учасників та організаторів ХІ Музичної олімпіади “Голос Країни”. Цей масштабний музичний форум покликаний виявляти молоді таланти України і користується широкою популярністю у культурному середовищі нашої країни.

Ми зацікавлено стежимо за розвитком Музичної Олімпіади і бажаємо великих успіхів, нових завойювань на ниві розвитку естетичного виховання юнацтва в Україні!

Спілка композиторів України
Правління Національної спілки композиторів України

Дорогі друзі!

Щиро вітаю Всіх учасників Музичної олімпіади “Голос Країни”!

Сердечно бажаю Вам щасливого сьогодення і щасливого майбутнього. Зичу Всім творчої наснаги і кожному з Вас особистого щастя на цій Землі.

ЄВГЕН СТАНКОВИЧ
народний артист України, Герой України,
лауреат Державної премії імені Т. Г. Шевченка

Вельмишановні колеги!

Щиросердно вітаю всіх учасників Музичної олімпіади „Голос Країни”- важливої мистецької акції авторитетного професійного змагання, осяяного ім’ям геніального Майстра Євгена Станковича.

Ви є символом сучасної епохи, символом молодої амбітної енергії та активного завзяття. Ви – впевнено крокуєте життєвим шляхом до висот Мистецтва, вдумливо акумулюєте безцінні поради своїх видатних Вчителів , трансформуєте їх у власні самобутні яскраві інтерпретації … І Музична олімпіада – ще одна сходинка до вашого чергового безперечного творчого успіху.

Ваш голос – сміливий, потужний, романтичний та оптимістичний – то є наша надія, наша гордість, віра у щасливе майбуття нашої Країни. Уклінно подякуємо організаторам, авторам цієї відповідальної музичної імпрези! Захоплюємося їх щирим бажанням відкрити нові неозорі дороги задля вашого самоствердження, самореалізації, виразного пафосу, неповторного сприйняття оточуючого нас світу, непростого, але завжди прекрасного. Успіхів вам і щоденного натхнення, мої талановиті колеги!


Михайло Чембержі
Ректор Київської дитячої
Академії мистецтв, композитор,
народний артист України,
професор

Щиро вітаю Вас з великим святом – проведенням XII-ої Всеукраїнської музичної Олімпіади «Голос Країни»!

Олімпіада, яка проходитиме в м. Києв, по праву вважається  найавторітетнішим і потужним культурним форумом сучасної європейської України. Вона кожного року розширює свою географію, залучаючи талановиту молодь нових регіонів країни, даючи можливість продемонструвати свої творчо-артистичні здібності, майстерність в різних іпостасях: солістів-інструменталістів, співаків, ансамблістів, композиторів, диригентів різних вікових категорій в самих різноманітних жанрах і напрямах музики.

Сподіваюсь, що насичена програма Олімпіади, яка пройде в декількох концертних залах, яскраві виконавці викличуть у публіки неабияку зацікавленість, позитивні емоції, радість від співпричетності до високого мистецтва – Музики!

Впевнений, що  XII Олімпіада завдяки організаторам і учасникам стане значною духовною подією, відіграє величезну роль у формуванні нової молодої генерації культурної еліти, впише нову важливу сторінку в історично-культурний літопис України.

Від всього серця бажаю всім учасникам творчих змагань піднесеного настрою, наснаги і неабиякого натхнення, перемог!

ІВАН ЄРГІЄВ
Народний артист України,
доктор мистецтвознавства,
професор, завідувач кафедри народних інструментів
Одеської національної музичної академії імені А.В. Нежданової
Дорогі друзі!

Вітаю учасників та організаторів Всеукраїнської музичної олімпіади “Голос Країни”. Сподіваюсь, що цей мистецький форум принесе багато радості в спілкуванні між учасниками, викладачами і слухачами. Від щирого серця бажаю всім учасникам творчих перемог, а гостям цього свята музичного мистецтва – яскравих вражень від спілкування з прекрасним.

ВОЛОДИМИР БОНДАРЧУК
Заслужений артист України
соліст Національного одеського філармонічного оркестру
Дорогі учасники ХІІ Всеукраїнської музичної олімпіади “Голос країни”!

Від усього серця зичу вам надзвичайно яскравих вражень, вдалих та натхненних виступів, блискучих перемог! І нехай участь в цьому музичному святі буде ще однією важливою сходинкою до вашого становлення як майбутніх діячів славетної української музичної культури! Успіхів вам!
ЮРІЙ КОТ
Заслужений артист України, піаніст
професор Національної музичної академії України ім. П.І. Чайковського
Учасникам і гостям
Всеукраїнської музичної олімпіади
“Голос Країни”

Прийміть мої теплі і щирі вітання з нагоди відкриття Всеукраїнської музичної олімпіади “Голос Країни”.
Проведення цієї важливої мистецької акції, не тільки сприятиме виявленню та розвитку молодих талантів, на які завжди була багата українська земля, а й популяризації та інтеграції українського мистецтва у світовий культурний простір.
Дорогі учасники, пам’ятайте: коли грає чи співає добрий музикант, Божественне, що вміщує у собі музика, розповсюджується по всій Землі і стає доступним всім людям.
Для учасників конкурсних перегонів доля дарує щасливу можливість вибороти звання переможця такого престижного конкурсу, що стане шляхом сходження до вершин мистецького Олімпу.
Бажаю всім миру, здоров’я, наполегливості і творчого натхнення.
Володимир Рожок
Ректор НМАУ ім. П.І. Чайковського
Доктор мистецтвознавства, професор,
Народний артист України,
член-кореспондент НАМУ
Дорогие друзья!
Желаю, чтобы музыка всегда была с Вами рядом, помогала в жизни и искусстве. А “Киевская камерата” всегда готова поддерживать Ваши планы в творчестве, поддерживать интересные проекты и начинания. Ваш Валерий Матюхин
Валерий Матюхин
Народный артист Украины,
лауреат Национальной премии Украины имени Тараса Шевченко,
заслуженный деятель искусств Украины
Дорогі учасники Всеукраїнської Музичної Олімпіади “Голос Країни” !
Сердечно вітаю вас!

Живіть в Музиці, мрійте Музикою та наполегливо йдіть до мети, щоб Ваш талант в майбутньому став справжнім голосом нашої країни!

Звертаючись до організаторів Олімпіади,хочу виказати вдячнісь за створення затребуваного професійного музичного трампліну для талановитої української молоді. Бажаю Вам і надалі запалювати нові музичні зірки України!

ОКСАНА НІКІТЮК
Солістка Національної заслуженої академічної капели України «Думка»
Заслужена артистка України

Свою Україну любіть!

АНАТОЛІЙ ПАЛАМАРЕНКО
Український майстер художнього слова, Герой України, народний артист України, лауреат Національної премії імені Тараса Шевченка
Дорогі учасники олімпіади!
Щиросердно вітаю вас з відкриттям Всеукраїнської музичної олімпіади “Голос Країни”.
Такого сплеску в музиці і слові,
Вогню такого не передаси
Нічим, крім пісні, посестри любові,
Криниці невичерпної краси.
Пісня – вогненний сплав слова і мелодії, сила якої невичерпна. Тож співайте її на повні голоси і на славу нашої Держави!
Ю.В. Курач
Генеральний директор-художній керівник
Народний артист України
НАЦІОНАЛЬНА ЗАСЛУЖЕНА КАПЕЛА БАНДУРИСТІВ УКРАЇНИ
ІМЕНІ Г.І.МАЙБОРОДИ
Радий вітати талановиту мистецьку молодь України,
їх наставників, журі та гостей
Всеукраїнської музичної олімпіади
“Голос Країни”
Вже втретє Київський університет імені Бориса Грінченка є партнером цього масштабного мистецького проекту. Дуже приємно відчувати, що “Голос” виявився таким потужним, барвистим. Він лунає з різних куточків нашої України, стверджуючи ідеали миру, добра і любові. Ще давньогрецький філософ Платон зазначав, що музика надихає весь світ, постачає душу крилами, сприяє польоту уяви, музика додає життя і веселість всьому існуючому, саме музику можна назвати втіленням всього прекрасного і всього піднесеного. Я переконаний, що сила мистецтва допоможе сьогодні об’єднати нашу країну в єдине ціле.
Щиро бажаю всім учасникам Олімпіади міцного здоров’я, яскравих вражень, успіху та натхнення!
Віктор Огнев’юк
доктор філософських наук, професор,
академік Національної академії педагогічних наук України,
ректор Київського університету імені Бориса Грінченка
Організаторам, учасникам, членам журі та гостям
Всеукраїнської музичної Олімпіади
“Голос Країни”

Шановні друзі!
Дозвольте щиро привітати вас з нагоди проведення ХІ Всеукраїнської музичної олімпіади “Голос країни”.
Подія, яка зібрала вас – справжнє свято Музики, Краси, Гармонії.
Найважливіша місія будь-якого музичного змагання – це виявлення і підтримка обдарованої особистості, адже за словами Генріха Нейгауза: “Талант – это единственная новость, которая всегда нова”. Участь у такому яскравому змаганні надає молодим виконавцям можливості виявити свій артистичний потенціал, перевірити відповідність свого виконавського рівня певним конкурсним стандартам та отримати визнання шановного журі.
Ми впевнені, що і в цьому році відкриються для нас обдаровані музиканти, які в майбутньому стануть гідними послідовниками славетних традицій української виконавської школи.
Зільберман Ю.А.
Президент Асоціації академічних музичних конкурсів (Україна),
заслужений діяч мистецтв України
От имени единственной в Украине Школы джазового и эстрадного искусств рад приветствовать всех участников прекрасного конкурса “Голос Країни”, который даёт возможность нашим молодым людям проявить себя именно в сфере искусства. А поскольку джаз в сфере нашего искусства занимает далеко не последнее место, именно по нашим музыкантам, по нашим артистам, по нашим вокалистам о нас судят во всём мире. Хочется пожелать всем участникам: джазовой импровизации в жизни и всего того, что собственно и даёт музыка джаза. Ведь джаз – музыка свободы! Джаз – музыка демократии! Именно с джазовыми мелодиями во всём мире народ боролся против тоталитаризма, поэтому эта музыка так актуальна и нужна нашему народу. Спасибо большое всем и с большой надеждой на то, что именно “Голос Країни” станет тем фестивалем или конкурсом, который сумеет объединить наших детей да и, наверное, взрослых, в едином информационном пространстве искусства, музыки, творчества. Потому что творчество – это аспект, который точно также необходим нашим детям, как и нам, взрослым.
Пётр Полтарев
известный музыковед, джазовый критик, член Экспертного и Общественного советов Министерства культуры Украины, член Президиума союза эстрадных деятелей Украины, член Правления Украинской джазовой федерации и Союза ветеранов джаза, автор и ведущий более 100 телевизионных и радиопрограмм, доцент КНУКиИ и НАРККиИ, автор многих научных и методических работ, член жюри и ведущий известных фестивалей джазовой, популярной и рок-музыки, джазовый обозреватель украинских и зарубежных СМИ, президент и основатель ряда национальных музыкальных фестивалей.
Вітаю організаторів та учасників Всеукраїнської музичної олімпіади «Голос Країни»!
Мова музичної творчості є та загальнолюдська мова, яку розуміють серцем. Музична творчість у її різноманітті вносить мирний об’єднуючий струмінь у всі сторони життя.
Дорогі учасники, пам’ятайте: коли грає чи співає добрий музикант, Божественне, що вміщує у собі музика, розповсюджується по всій Землі і стає доступним всім людям.
Успіхів вам і творчих досягнень!
Ю.М. Новіков
Ректор Дніпропетровської консерваторії
ім. М. Глінки
Дорогі друзі!
Щиро вітаю учасників, організаторів, гостей Всеукраїнської музичної олімпіади “Голос Країни”.
Сподіваюсь, що олімпіадабуде сприяти відкриттю нових обдарувань, збагаченню художніх мистецьких традицій, удосконаленню професійних навичок на стане вашим Gradus ad Parnassum. Маю надію, що ця олімпіада подарує кожному з учасників творче натхнення та незабутні враження.
Бажаю всім учасникам та їх педагогам мирного неба, удачі, щастя і радості від спілкування з музикою, вагомих творчих здобутків, добра, міцного здоров’я на довгі роки, успіхів у здійсненні всіх задумів!
Сергій Пелюк
Директор Запорізького музичного училища ім. П. Майбороди,
Лауреат міжнародних конкурсів,
заслужений працівник культури України
Шановні друзі!
Щиро вітаю учасників, гостей та організаторів IX Всеукраїнської музичної олімпіади “Голос країни”
Участь у цій події найталановитіших та найпрацьовитіших представників учнівської молоді залишить помітний слід у розвитку та популяризації українського мистецтва. Іх перемоги у цьому мистецькому заході стануть переконливим свідченням високго рівня національної культури.
Переконана, що музична олімпіада стане доброю традицією, яскравою подією в культурному житті України, а для багатьох учасників – початком успішної творчої біографії! Щиро вдячна організаторам заходу: ви робите добру справу для майбутнього української нації та молодих талантів.
Бажаю учасникам, шановному журі та гостям IX Всеукраїнської музичної олімпіади “Голос країни” гарного настрою, творчого натхнення, подальших успіхів.
Д. Попова
Директор Департаменту культури Київської міської державної адміністрації
Учасникам
Всеукраїнської музичної Олімпіади
“Голос Країни”
Дорогі друзі!
Вітаю всіх з урочистим відкриттям Всеукраїнської музичної олімпіади «Голос Країни» і зичу її учасникам високих художніх результатів. В усі часи музика була найвищим проявом духовності усякого народу, мова пісні – найкращий спосіб духовного спілкування, взаємозбагачення і розвитку між окремими людьми і цілими народами. Вам будувати нову українську державу, виводити її на рівень передових європейських культур і жити в ній.
Всім учасникам, організаторам, гостям і глядачам бажаю високого творчого натхнення, успіхів і перемог! Слава Україні!
Євген Савчук
Герой України,
лауреат національної премії ім. Т. Шевченка,
народний артист України, академік,
професор
Учасникам, організаторам та гостям
Всеукраїнської музичної Олімпіади
“Голос Країни”

Дорогі друзі!
Прийміть найкращі вітання з нагоди проведення Всеукраїнської музичної олімпіади “Голос Країни”.
Фестиваль дитячої творчості – завжди свято приємних вражень і незабутніх зустрічей, справжньою красою якого є велике сузір’я яскравих та неповторних дитячих талантів.
Переконаний, що це мистецьке дійство стане непересічною подією, яка запам’ятається цікавими неординарними виступами та відкриє нові дарування. Вдячний всім, хто долучився до організації цього надзвичайного свята, яке дає можливість обдарованим дітям розкрити свої здібності і таланти та відкриває дорогу у світ мистецтва.
Бажаю всім учасникам вдалих виступів та подальших творчих здобутків, цікавих зустрічей та щирого спілкування. Хай збуваються всі ваші мрії і сподівання!
А.П. Корисько
Директор Державного методичного центру
навчальних закладів культури і мистецтв України
Заслужений діяч мистецтв України,
професор

СПЛАТИТЕ ВСТУПНИЙ ВНЕСОК

Музыкальная олимпиада 'Голос Країни'
Музыкальная олимпиада 'Голос Країни'

ПОДАЙТЕ ОНЛАЙН-ЗАЯВКУ

Музыкальная олимпиада 'Голос Країни'
Музыкальная олимпиада 'Голос Країни' Музыкальная олимпиада 'Голос Країни'

Сплатить вступний внесок

Музыкальная олимпиада 'Голос Країни'
Музыкальная олимпиада 'Голос Країни' Музыкальная олимпиада 'Голос Країни' Музыкальная олимпиада 'Голос Країни'

Зв'яжіться з організаторами

Подати заявку

Призи

Музыкальная олимпиада "Голос Країни"
Музыкальная олимпиада "Голос Країни"
Музыкальная олимпиада "Голос Країни"

НОМІНАЦІЇ СОЛІСТІВ З ОРКЕСТРОМ

Учасники музичної Олімпіади зможуть змагатися в номінаціях «Фортепіано з оркестром», «Струнні смичкові інструменти з оркестром» (скрипка, електроскрипка, альт, віолончель, контрабас), «Струнні щипкові інструменти з оркестром» (гітара, домра, бандура), «Духові інструменти з оркестром» (флейта, кларнет, саксофон, гобой, фагот) і «Сольний спів з оркестром». У цих номінаціях буде брати участь Національний ансамбль солістів «Київська камерата».

Журі

ВІКТОР ЧУРІКОВ
Член журі
Чуріков Віктор Васильович – завідувач кафедри “Музичне мистецтво естради та джазу” в Харківському національному університеті мистецтв імені І.П. Котляревського. Віктор Васильович закінчив Харківський національний університет мистецтв імені І.П. Котляревського за спеціальністю саксофон. Стаж роботи за фахом – 35 років. Наукове звання – доцент, заслужений діяч мистецтв. Член “Всеукраїнської національної музичної спілки”. Лауреат міжнародних джазових фестивалів в 1991, 1992, 1994, 1996, 1998 рр. в мм. Дніпропетровськ, Харків, Кривий Ріг та республіканського конкурсу в 1987 р. в м. Києві. Брав участь в концертах міжнародних музичних фестивалів: Польща – 1977 р., Франція – 1990 р., Харків – 1991 р., Німеччина – 1997 р. У складі журі брав участь в міжнародних, всесоюзних, міжреспубліканських і всеукраїнських конкурсах і фестивалях, які проходили в мм. Рівне, Мінськ, Житомир, Львів, Харків. У 1983, 1988, 1989, 1991 рр. Брав участь в фондових аудіо- та теле- записах, які проводили Державна телерадіокомпанія України та Московський Будинок звукозапису.
ФЕРЕНЦ ТОМИЧ
ЧЛЕН ЖУРІ
Ференц Ференцович Томич – голова циклової комісії “Оркестрові духові та ударні інструменти”, старший викладач по класу кларнета і саксофона, керівник духового оркестру Ужгородського музичного коледжу імені Д.Є. Задора (м. Ужгород, Закарпатська область). Ференц Ференцович закінчив Львівську державну консерваторію імені Н.В. Лисенко за фахом оркестрові духові інструменти (кларнет). Стаж роботи за фахом – 28 років. Ференц Ференцович – заслужений артист України, член Національної Всеукраїнської музичної спілки та Асоціації діячів естрадного мистецтва України. Ференц Ференцович протягом багатьох років був постійним членом журі Міжнародного дитячо-юнацького мистецького конкурсу “Срібний дзвін”, Міжнародного дитячо-юнацького і молодіжного конкурсу-фестивалю мистецтв «Закарпатський Едельвейс», член журі Всеукраїнського конкурсу виконавців на духових та ударних інструментах пам’яті Миколи Тимохи (м. Київ, 2015 р.), член журі Відкритого конкурсу духової музики «Vin Venti» в рамках фестивалю «Vinnytsia Adolphe Sax Festival – 2016».
ОЛЕКСІЙ СКРИПНИК
Олексій Вікторович Скрипник – український композитор, педагог, науковець, професор, головний учений секретар Національної академії мистецтв України. Олексій Вікторович – заслужений діяч мистецтв України, член Національної спілки композиторів України та Національної всеукраїнської музичної спілки, кандидат мистецтвознавсьтва. Олексій Вікторович – лауреат Республіканської премії ім. М. Островського, Першого конкурсу композиторів ім. М. та І. Коць (1991 р., III […]
Олексій Вікторович Скрипник – український композитор, педагог, науковець, професор, головний учений секретар Національної академії мистецтв України. Олексій Вікторович – заслужений діяч мистецтв України, член Національної спілки композиторів України та Національної всеукраїнської музичної спілки, кандидат мистецтвознавсьтва. Олексій Вікторович – лауреат Республіканської премії ім. М. Островського, Першого конкурсу композиторів ім. М. та І. Коць (1991 р., III премія) та премії ім. Л. Ревуцького (1991 р.). Олексій Вікторович – автор 14 наукових праць. Нагороджений Почесною грамотою Кабінету Міністрів України, Почесною відзнакою Міністерства культури і мистецтв України «За багаторічну плідну працю в галузі культури». Олексій Вікторович як композитор віддає перевагу симфонічній, камерно-інструментальній, хоровій музиці. У творчому доробку митця також музика до театральних вистав, комп’ютерних програм, пісні та естрадна музика. Олексій Вікторович як педагог виховує талановитих молодих композиторів, серед яких – 6 лауреатів міжнародних, 12 лауреатів всеукраїнських та 2 лауреата регіональних конкурсів композиторів.
ГАЛИНА САВЧУК
ЧЛЕН ЖУРІ
Савчук Галина Михайлівна – професор кафедри теорії та методики музичної освіти, хорового співу і диригування факультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова. Галина Михайлівна керує змішаним хором студентів Інституту мистецтв Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова. Галина Михайлівна заслужений діяч мистецтв, член Національної всеукраїнської музичної спілки.
Оксана Нікітюк
Член ЖУРІ
Оксана Павлівна Нікітюк – заступник голови журі в групі номінацій “Народний вокал”. Оксана Павлівна – солістка Національної заслуженої академічної капели України “Думка”. Оксана Павлівна закінчила Національну музичну академію України імені П.І. Чайковського (м. Київ) за фахом вокал, хормейстер. Стаж роботи за фахом – 18 років. Почесне звання – “Заслужена артистка України”. Оксана Павлівна Лауреат I премії Всеукраїнського конкурсу диригентів, володар Гран-Прі конкурсу вокалістів (Канада). Оксана Павлівна брала участь у якості члена Журі у художніх конкурсах в Університеті імені Тараса Шевченка, дитячому конкурсі творчості “Пан і Панночка” (м. Чаплінка), “Дарниця талантами славиться”, “Пісня буде поміж нас” ім. Назарія Яремчука (м. Вижниця). У 2017 році нагороджена Медаллю президента до 25 річниці Незалежності України.
ЛЮДМИЛА ДОВГАНЬ
ЧЛЕН ЖУРІ
Людмила Михайлівна Довгань – професор кафедри сольного співу Національної музичної академії України імені П.І. Чайковського. Людмила Михайлівна – народна артистка України, нагороджена орденами княгині Ольги II і III ступеня, Почесною відзнакою Міністерства культури України «За досягнення в розвитку культури і мистецтв України», провідний майстер Одеської обласної філармонії. Людмила Михайлівна закінчила Одеську державну консерваторію ім. А.В. Нежданової. Стаж роботи за фахом – 46 років. Людмила Михайлівна Лауреат Республіканського конкурсу ім. Лисенко (1978 р.), дипломант Всесоюзного конкурсу ім. М.І. Глінки (1979 р.), дипломант Міжнародного конкурсу ім. Еркеля (1982 р.). Людмила Михайлівна є одним з провідних майстрів виконавського музичного мистецтва України. Співачкою створено понад 60 сольних концертних програм, в її репертуарі понад 700 окремих арій з опер та оперет, романсів і пісень, творів українських, російських і західних композиторів, шедеври української класичної та народної вокальної музики.
ЛЕСЯ ГОРОВА
ЧЛЕН ЖУРІ
Горова Леся Володимирівна – викладач основ композиції та імпровізації Київської дитячої Академії мистецтв, українська співачка, композитор, Народна артистка України, член Національної Спілки композиторів України. Леся Володимирівна закінчила Львівську національну музичну академію імені Миколи Лисенка за спеціальністю композитор. Стаж роботи за фахом – 26 років. Леся Володимирівна має в репертуарі понад 240 власних пісень, які звучать в ефірі провідних радіо- та телеканалів України.
ОЛЕКСАНДР ВАСИЛЕНКО
ЧЛЕН ЖУРІ
Олександр Миколайович Василенко – видатний оперний співак (бас-баритон), народний артист України, почесний академік Української академії наук. Закінчив Київську державну консерваторію ім. П.І. Чайковского. Олександр Миколайович – соліст-вокаліст Національного ансамблю солістів «Київська камерата», голова журі Міжнародного конкурсу-фестивалю дитячої та юнацької творчості «Зоряний Сімеїз». Олександр Миколайович здійснює широку концертну діяльність. У репертуарі – твори композиторів-класиків, сучасна вокальна музика і популярні пісні минулих років, пісні народів світу, українська та зарубіжна естрада. Виступає з симфонічними, народними, духовими оркестрами і естрадними колективами. Лауреат численних фестивалів і конкурсів: премія ім. С.С. Гулака-Артемовського (1994 р.), Гран-прі та диплом «За голос унікальної краси» на Міжнародному фестивалі «Світ музики» в м. Фівідзано, Італія (2000 р.), премія “Осіннє золото” Д. Луценко.
ЮРІЙ ВАСИЛЕВИЧ
ЧЛЕН ЖУРІ
Василевич Юрій Володимирович – соліст оркестру Національної опери України імені Т.Г. Шевченко (бас-кларнет, саксофон), доцент Національної музичної академії імені П.І. Чайковського. Юрій Володимирович закінчив Київську державну консерваторію імені П.І. Чайковського за фахом кларнет. Стаж роботи за фахом – 43 роки. Наукове звання – доцент, почесне звання – Заслужений артист України. Юрій Володимирович брав участь у складі журі в міжнародних конкурсах: “Срібний дзвін” (м. Ужгород), Конкурсі виконавців на духових інструментах імені Д. Біди (м. Львів), “Мистецтво 21 століття” (м. Ворзель), Конкурсі виконавців на духових інструментах імені В. Старченко (м. Рівне) та багатьох інших.
ВОЛОДИМИР БОНДАРЧУК
ЧЛЕН ЖУРІ
Володимир Іванович Бондарчук – викладач по класу валторни Одеської національної музичної академії імені А.В. Нежданової, соліст Національного одеського філармонічного оркестру. Володимир Іванович закінчив Одеську державну консерваторію імені А.В. Нежданової за спеціальністю артист оркестру, соліст камерного ансамблю, викладач вищих навчальних закладів. Оркестровий стаж роботи – 52 роки, викладацький стаж – 40 років. Наукове звання – професор, почесне звання – Заслужений артист України.
АНАТОЛІЙ БОЛГАРСЬКИЙ
Член журі
Болгарський Анатолій Георгійович – професор кафедри методики музичної освіти, хорового співу і диригування факультету мистецтв Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова, м.Київ. Анатолій Георгійович закінчив Національну музичну академію України ім. П.І.Чайковського за спеціальністю хорове диригування. Стаж роботи за фахом – 50 років. Науковий ступінь – кандидат наук. Наукове звання – профессор. Анатолій Георгійович – заслужений діяч мистецтв України, член Національної Всеукраїнської музичної спілки, віце-президент асоціації діячів музичної освіти та виховання. Брав участь у складі журі у багатьох всеукраїнських музичних конкурсах в різних регіонах України під егідою Міністерства освіти України.
ТЕТЯНА БОНДАРЕНКО
ГОЛОВА ЖУРІ В ГРУПІ НОМІНАЦІЙ
Тетяна Олександрівна Бондаренко – голова журі в групі номінацій “Теорія та історія музики”. Тетяна Олександрівна – відомий український музикознавець, професор кафедри теорії музики Національної музичної академії України імені П.І. Чайковського. Тетяна Олександрівна закінчила теоретико-композиторський факультет, а також аспірантуру Національної музичної академії України імені П.І. Чайковського. Член Національної спілки композиторів України, автор ряду монографій, автор радіопередач і програм (зокрема “Український солоспів”).
БОГДАНА ПІВНЕНКО
ГОЛОВА ЖУРІ В ГРУПІ НОМІНАЦІЙ
Богдана Іванівна Півненко – голова журі в групі номінацій “Струнні смичкові інструменти”. Богдана Іванівна – видатний музикант, завідуюча кафедрою скрипки Національної музичної академії України імені П.І. Чайковського. Солістка Національного ансамблю солістів «Київська камерата». Заслужена артистка України, лауреат міжнародних конкурсів, лауреат національної програми “Нові імена України”. Учасниця численних міжнародних фестивалів.
БОГДАНА СТЕЛЬМАШЕНКО
ГОЛОВА ЖУРІ В ГРУПІ НОМІНАЦІЙ
Богдана Всеволодівна Стельмашенко – голова журі в групі номінацій “Духові інструменти”. Богдана Всеволодовна — Заслужена артистка України, перша флейта симфонічного оркестру Національної опери України імені Т.Г. Шевченка, артистка вищої категорії; солістка Національного ансамблю солістів “Київська Камерата”. Стаж роботи за фахом – 22 роки. Богдана Всеволодівна – лауреат міжнародних та всеукраїнських конкурсів: Всеукраїнського конкурсу виконавців на дерев’яних духових інструментах (1 премія, м. Рівно, 1990 р.); Міжнародного конкурсу камерної музики “Золота осінь” (1 премія та Золота медаль, м. Хмельницький, 1993 р.); 6-го Міжнародного конкурсу ім. Пьера Лантье (Гран-При, м. Париж, 1994 р.); 4-го Міжнародного конкурсу Всемирної асоціації духової музики (1 премія, WASBE, 1997 р.); Почесний Диплом Академії Мистецтв України за високу професійну майстерність (2001 р.). Богдана Всеволодівна – перший стипендіат фірми Yamaha (м. Київ, 1994 р.), стажувалася в Міжнародному університеті музичного мистецтва у Франції (м. Бордо 1996 р.), неодноразово записувалась на Українському телебаченні та у фонд українського радіо. Ініціатор та виконавець створення багатьох творів сучасної української музики для флейти-соло та у супроводі камерного та симфонічного оркестрів, серед яких І. Щербаков, концерт для флейти, струнних і ударних пам’яті Олега Ківи (2008 р.),З. Алмаші – концерт для флейти та камерного оркестру (2008 р.), Ю. Іщенко – концерт для флейти та камерного оркестру (2011 р.), В. Степурко – концерт-партита для флейти та камерного оркестру (2013 р.) та багато інших.
ІВАН ЄРГІЄВ
ГОЛОВА ЖУРІ В ГРУПІ НОМІНАЦІЙ
Іван Дмитрович Єргієв – голова журі в групі номінацій “Народні інструменти”. Іван Дмитрович – видатний музикант, Народний артист України, доктор мистецтвознавства, професор, завідувач кафедри народних інструментів Одеської національної музичної академії імені А.В. Нежданової, засновник Українського «модерн-баяна», неперевершений інтерпретатор-пропагандист сучасної української музики. Єргієв І.Д. є лауреатом багатьох престижних міжнародних конкурсів.
ЮРІЙ КОТ
ГОЛОВА ЖУРІ В ГРУПІ НОМІНАЦІЙ
Юрій Миколайович Кот – голова журі в групі номінацій “Фортепіано”. Юрій Миколайович – видатний музикант, в.о. професора кафедри спеціального фортепіано № 2 Національної музичної академії України імені П.І. Чайковського (м. Київ). Юрій Миколайович закінчив Київську державну консерваторію імені П.І. Чайковського за фахом “Фортепіано”. Стаж роботи за фахом – 22 роки. Наукове звання – доцент. Почесне звання – “Заслужений артист України”. Юрій Миколайович – лауреат багатьох всеукраїнських та міжнародних конкурсів: Першого міського конкурсу юних піаністів ім. Пухальського (м. Київ); Першого міжнародного конкурсу юних піаністів імені С.С. Прокоф’єва (м. Санкт-Петербург, Росія); Першого міжнародного конкурсу юних піаністів, скрипалів та віолончелістів (м. Тбілісі, Грузія); Першого, Другого і Третього міжнародних конкурсів юних піаністів GRADUS AD PARNASSUM (м. Крагуєвац, Сербія); Другого міжнародного конкурсу піаністів MEMORIAL ISIDOR BAJIC (м. Новий Сад, Сербія); Конкурсу імені В. Гавриліна (м. Вологда, Росія); сьомого Міжнародного конкурсу піаністів імені А. Караманова (м. Сімферополь); Всеукраїнського конкурсу піаністів-студентів музичних училищ імені І. Карабиця (м. Артемівськ); конкурсів пам’яті Г. Нейгауза і С. Ріхтера (м.м. Кіровоград та Житомир); конкурсів у м.м. Белград, Шабац (Сербія), Любляна, Целе і Марібор (Словенія), Охрид (Республіка Македонія); конкурсів піаністів під патронатом Ощадбанку Росії і Д. Мацуєва (м. Київ); Конкурсу “Акорди Хортиці” (м. Запоріжжя) та інших.
ОЛЕГ БЕЗБОРОДЬКО
Олег Анатолійович Безбородько – голова журі в групі номінацій “З оркестром”, доцент кафедри спеціального фортепіано № 1 Національної музичної академії України ім. П.І. Чайковського (м. Київ). Олег Анатолійович закінчив Національну музичну академію України ім. П.І. Чайковського (м. Київ) за спеціальностями фортепіано та композиція, а також Conservatoire de Neuchatel, Швейцарія (Диплом віртуозності з відзнакою) за спеціальністю […]
Олег Анатолійович Безбородько – голова журі в групі номінацій “З оркестром”, доцент кафедри спеціального фортепіано № 1 Національної музичної академії України ім. П.І. Чайковського (м. Київ). Олег Анатолійович закінчив Національну музичну академію України ім. П.І. Чайковського (м. Київ) за спеціальностями фортепіано та композиція, а також Conservatoire de Neuchatel, Швейцарія (Диплом віртуозності з відзнакою) за спеціальністю фортепіано. Стаж роботи за фахом – 15 років. Науковий ступінь – кандидат наук. Член Національної спілки композиторів і музикознавців України. Олег Анатолійович лауреат державної премії ім. Л. Ревуцького (2008 р.), лауреат конкурсу ім. С. Людкевича (Канада, Торонто, 1995 р.), лауреат конкурсу ім. Дж. Ходжез (США, Палм-Спрінгс, 1997 р.), дипломант конкурсу ім. М. Лисенка (Київ, 1997 р.), лауреат конкурсу композиторів “Gradus ad Parnassum” (Київ, 2005 р.), учасник Бієнале нової музики в Florida State University (США, Tallahassee, 2015 р.), Почесний диплом Національної академії мистецтв України. Член журі конкурсів: Міжрегіональний конкурс “Чернігів скликає таланти” (2003 р.), Конкурс серед студентів вищих навчальних закладів України на отримання стипендії фірми “Бехштайн” (2010 р.), Всеукраїнський конкурс піаністів “Харківські музичні асамблеї -2016”, Всеукраїнський конкурс юних піаністів “Різдвяні мініатюри” (Київ, 2016 р.), член журі з присудження Премії ім. Л. Ревуцького.
МИХАЙЛО ЧЕМБЕРЖІ
ГОЛОВА ЖУРІ В ГРУПІ НОМІНАЦІЙ
Михайло Іванович Чембержі – голова журі в групі номінацій “Композиція”. Михайло Іванович – Народний артист України, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка, дійсний член Національної Академії мистецтв України, Заслужений діяч мистецтв України, член-кореспондент Академії педагогічних наук України, ректор Київської дитячої Академії мистецтв, лауреат міжнародних конкурсів і фестивалів.
ЄВГЕН САВЧУК
ГОЛОВА ЖУРІ В ГРУПІ НОМІНАЦІЙ
Євген Герасимович Савчук – голова журі в групі номінацій “Академічний вокал, хори і хорове диригування”. Євген Герасимович – Герой України, Народний артист України, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка, художній керівник і головний диригент Національної хорової капели «Думка», професор Національної музичної академії України імені П.І. Чайковського, академік Національної академії мистецтв України.
ВАЛЕРІЙ МАТЮХІН
ПОЧЕСНИЙ ГОЛОВА ЖУРІ
Валерій Матюхін – директор і художній керівник Національного ансамблю солістів «Київська камерата», диригент і піаніст, народний артист України, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка, заслужений діяч мистецтв України, лауреат Республіканської премії імені Миколи Островського.

Переможці XII олімпіади

ЕСТРАДНО-ДУХОВИЙ ОРКЕСТР “СУВЕНІР”
Естрадно-духовий оркестр “Сувенір” завоював Гран-Прі в Дитячій лізі на XII Всеукраїнській музичній олімпіаді “Голос Країни”, яка відбулася 15-19 листопада 2017 р. в м. Київ, Україна.

Естрадно-духова студія «Сувенір» Дитячо-юнацького центру м. Києва була заснована в 1985 р. на базі дитячого естрадно-духового оркестру «Сувенір», який був створений в 1974 р. За активну концертну діяльність й високу професійну майстерність у 1985 р. колективу було присвоєно звання «Зразковий художній колектив», у 2001 р. – звання «Народний художній колектив», а у 2006, 2011 та 2016 рр. почесне звання було тричі підтверджено. Протягом багатьох років естрадно-духовий оркестр «Сувенір» виборював звання лауреата та дипломанта міжнародних, всеукраїнських, міських та районних музичних фестивалів, конкурсів. Різноманітність жанрової палітри дає змогу вихованцям виступати з концертами класичної, сучасної, джазової та народної музики.
За всі роки існування студії на духових інструментах навчались грати більше 1200 дітей. Багато з них продовжили навчання в музичних училищах, вищих навчальних закладах культури та мистецтва й стали професійними музикантами. Випускники студії грають у військових оркестрах, Національному симфонічному оркестрі України, Державному духовому оркестрі України, оркестрах театрів Національної опери, оперети, а також ведучих оркестрах інших країн. Керівником та диригентом Народного художнього колективу Студії естрадно-духової музики «Сувенір» є Білошапка Олександр Віталійович.

Вітаємо Естрадно-духовий оркестр “Сувенір”, бажаємо успіхів та майбутніх перемог!

АНСАМБЛЬ “CLARINET QUARTET FANTASTICO”
Ансамбль “Clarinet Quartet Fantastico” завоював Гран-Прі в Юнацькій лізі на XII Всеукраїнській музичній олімпіаді “Голос Країни”, яка відбулася 15-19 листопада 2017 р. в м. Київ, Україна.

Квартет кларнетистів “Fantastico” було засновано в 2016 р. під керівництвом Заслуженого артиста України Юрія Володимировича Василевича. У склад квартету входять учні Київської середньої спеціальної музичної школи-інтернату імені М. Лисенка: Макарова Валерія, Усманов Микита, Трегуб Михайло, Ігарасі Кента. Завдяки старанній праці та багатогодинним репетиціям ансамбль “Fantastico” став лауреатом багатьох міжнародних конкурсів. Це єдиний на теперішній час квартет кларнетистів у Київській середній спеціальній музичній школі-інтернат імені М. Лисенка.

Вітаємо Ансамбль “Clarinet Quartet Fantastico”, бажаємо успіхів та майбутніх перемог!

ДМИТРО ВОДОВОЗОВ
Дмитро Водовозов завоював Гран-Прі в Молодіжній лізі на XII Всеукраїнській музичній олімпіаді “Голос Країни”, яка відбулася 15-19 листопада 2017 р. у м. Київ, Україна.

Дмитро розпочав свій творчий шлях у 5 років, вступивши до музичної школи. Освоював гру на барабанах, фортепіано, а також грав в дитячому джазовому тріо. З 8 років почав навчання в Київській дитячій Академії мистецтв на естрадному факультеті. Грав у складі ансамблю “Little Band Academy” (у теперішній час – “Victor Basyuk orchestra”). Закінчив академію по класу ударні (педагог О.Є. Блінов), потім – по класу фортепіано. У 2014 р. Дмитро вступив до Київського інституту музики ім. Глієра на естрадний факультет и продовжує паралельно навчатися в приватній школі “Drum Art” у Миколи Томасишина. У 2017 р. було створено перший в Україні колектив маршових барабанщиків “DrumArtShow”, в якому грає Дмитро. Колектив в 2015 – 2016 рр. успішно гастролював за кордоном (Китай, ОАЕ, Кувейт) і по Україні. На сьогоднішній день Дмитро – барабанщик популярного українського рок-гурту “Антитіла” (Antytila).

Вітаємо Дмитра, бажаємо успіхів і майбутніх перемог!

СУНЬ СИНЬ ТАН
Сунь Синь Тан завоювала Гран-Прі у Вищій лізі на XII Всеукраїнській музичній олімпіаді “Голос Країни”, яка відбулася 15-19 листопада 2017 р. в м. Київ, Україна.

Сунь Синь Тан здобула музичну освіту в Національній музичній академії України імені П.І. Чайковського. З 2015 р. навчається в Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова. На Музичній олімпіаді змагалася в номінації “Сольний спів з оркестром”. Виборола перемогу, виконавши твір С.В. Рахманінова “Не пой, красавица, при мне”.

Вітаємо Сунь Синь, бажаємо успіхів і майбутніх перемог!

ДАНІЇЛ АНДРІЄВ
Даніїл Андрієв завоював Гран-Прі в групі номінацій “Фортепіано” на XII Всеукраїнській музичній олімпіаді “Голос Країни”, яка відбулася 15-19 листопада 2017 р. в м. Київ, Україна.

Даніїл народився в м. Дніпро в 2004 р. і з 6 років займається музикою і танцями. Своє знайомство з музикою Данило почав на групових заняттях в школі-студії «Кенгуру» для найменших учнів. У 2009 р. вступив до підготовчого класу фортепіанного відділу Дитячої музичної школи № 10. На своєму творчому шляху Данило здобув багато перемог, неодноразово ставав Лауреатом всеукраїнських та міжнародних конкурсів і фестивалів і завойовував Гран-Прі.

Вітаємо Даніїла, бажаємо успіхів і майбутніх перемог!

ОЛЕКСАНДРА ВАСИЛЬКОВА
Олександра Василькова завоювала Гран-Прі в групі номінацій “Струнні смичкові інструменти” на XII Всеукраїнській музичній олімпіаді “Голос Країни”, яка відбулася 15-19 листопада 2017 р. в м. Київ, Україна

Олександра навчається в Державному спеціалізованому мистецькому навчальному закладі “Київська дитяча школа мистецтв № 2 ім. М.І. Вериківського” у Заслуженої артистки України Богдани Півненко. Неодноразово була переможцем всеукраїнських і міжнародних конкурсів. Олександра виборола перемогу на Музичній олімпіаді, виконавши твір М. Паганіні “Варіації ля мажор”.

Вітаємо Олександру, бажаємо успіхів і майбутніх перемог!

ВАЛЕРІЯ ФУРМАН
Валерія Фурман завоювала Гран-Прі в групі номінацій “Народний вокал” на XII Всеукраїнській музичній олімпіаді “Голос Країни”, яка відбулася 15-19 листопада 2017 р. в м. Київ, Україна.

Валерія народилася в 2004 р. у місті Кривий Ріг. У віці 5-ти років Валерія почала займатися вокалом у зразковій вокальній студії «Серпантин», а з 7 років – розпочала сольну кар’єру. У 8 років Валерія вступила до Криворізької музичної школи № 14 і почала професійно займатися вокалом у класі Борець Олени Володимирівни.
Валерія також дуже любить грати на фортепіано, створювати власні композиції. За шість років своєї творчості Валерія стала багаторазовим лауреатом міжнародних, всеукраїнських, обласних та міських фестивалів та конкурсів. У 2017 р. стала учасницею телевізійного проекту «Голос Діти – 4».

Вітаємо Валерію, бажаємо успіхів і майбутніх перемог!

СОФІЯ ПРИШЕДЬКО
Софія Пришедько завоювала Гран-Прі в групі номінацій “Естрадний вокал, джазовий вокал, рок-вокал” на XII Всеукраїнській музичній олімпіаді “Голос Країни”, яка відбулася 15-19 листопада 2017 р. в м. Київ, Україна.

Софiя народилася в м. Днiпро, вокалом почала займатись з 5 рокiв. Софiя із великим задоволенням та натхненням навчається в Школi музики Юлiї Писаренко. Cофiя – лауреат багатьох мiжнародних та всеукраїнських конкурсiв та фестивалiв, таких як “Осінній вернісаж”, “Днi Європи”, “Пісня на біс”, “Свято Різдвяних зірок” та багато інших. Софія вже отримувала звання Лауреата I ступеня Х та ХI Всеукраїнської музичної олімпіади “Голос Країни”, а в 2017 р. виборола Гран-Прі.

Вітаємо Софію, бажаємо успіхів і майбутніх перемог!

ІГАРАСІ КЕНТА
Ігарасі Кента завоював Гран-Прі в групі номінацій “Духові інструменти” на XII Всеукраїнській музичній олімпіаді “Голос Країни”, яка відбулася 15-19 листопада 2017 р. в м. Київ, Україна.

Кента навчається в Київській середній спеціальній музичній школі-інтернаті імені М. Лисенка. Грає на саксофоні та кларнеті. Учасник ансамблю “Fantastico”. Лауреат багатьох міжнародних конкурсів та фестивалів. Грав з кращими оркестрами України. На Музичній олімпіаді Кента змагався в номінації “Духові інструменти з оркестром”. Виборов перемогу, виконавши твір К.Ф.Е. Баха “Концерт для флейти з оркестром ре мінор ч. 3”.

Вітаємо Кенту, бажаємо успіхів і майбутніх перемог!

ВАЛЕРІЯ ХРУЩОВСЬКА
Валерія Хрущовська завоювала Гран-Прі в групі номінацій “Народні інструменти” на XII Всеукраїнській музичній олімпіаді “Голос Країни”, яка відбулася 15-19 листопада 2017 р. в м. Київ, Україна.

Валерія з 2006 р. по 2012 р. навчалася в Сокирянській музичній школі по класу баяна у Заслуженого працівника культури України – Серотюка Петра Федоровича. З 2012 р. по 2016 р. здобувала освіту в Одеському училищі мистецтв і культури ім. К.Ф. Данькевича по класу баяна у Павлішиної Вікторії Юріївни.
У теперішній час Валерія студентка 2 курсу Одеської національної музичної академії імені А.В. Нежданової. Навчається у Народного артиста України Єргієва Івана Дмитровича.
Валерія брала участь у багатьох фестивалях та ставала лауреатом всеукраїнських та міжнародних конкурсів. Також Валерія виступає у складі різноманітних інструментальних ансамблів. Працює викладачем у музичній школі, де навчає діток по класу баяна та акордеона.

Вітаємо Валерію, бажаємо успіхів і майбутніх перемог!

Дар’я Косорукова
Дар’я Косорукова завоювала Гран-Прі в групі номінацій “Академічний вокал, хори і хорове диригування” на XII Всеукраїнській музичній олімпіаді “Голос Країни”, яка відбулася 15-19 листопада 2017 р. в м. Київ, Україна.

Дар’я – студентка 3 курсу Дніпропетровської академії музики імені М. Глінки, навчається на факультеті академічного вокалу. Приймала участь у багатьох всеукраїнських та міжнародних конкурсах і фестивалях, таких як “Дніпрова пісня”, “Золотий зорепад”, “Молодь розправляє крила”, “Співуча Україна” та багато інших. Дар’я – солістка рок-гурту “Ш.Т.О.Р.М.” На Музичній олімпіаді Дар’я змагалася у двох номінаціях: “Сольний спів з оркестром” та “Сольний спів (рок-вокал)”. Здобула перемогу, виконавши твір І. Шамо “Дніпровський вальс”.

Вітаємо Дар’ю, бажаємо успіхів і майбутніх перемог!

КАТЕРИНА НЕЧИПОРЕНКО
Катерина Нечипоренко завоювала Гран-Прі в групі номінацій “Естрадний вокал, джазовий вокал, рок-вокал” на XII Всеукраїнській музичній олімпіаді “Голос Країни”, яка відбулася 15-19 листопада 2017 р. в м. Київ, Україна.

Катерина – студентка Дніпропетровської академії музики імені М. Глінки. Лауреат багатьох всеукраїнських і міжнародних конкурсів та фестивалів. На Музичній олімпіаді Катерина змагалася в номінації “Сольний спів (джазовий вокал)”. Здобула перемогу, виконавши твір Ray Charles “A song for you”.

Вітаємо Катерину, бажаємо успіхів і майбутніх перемог!

ВОЛОДИМИР МАШІКА
Володимир Машіка завоював Гран-Прі в групі номінацій “Композиція” на XII Всеукраїнській музичній олімпіаді “Голос Країни”, яка відбулася 15-19 листопада 2017 р. в м. Київ, Україна.

Володимир навчався в Ужгородському державному музичному училищі ім. Д. Задора. У 2016 р. отримав диплом з відзнакою магістра Національної музичної академії України імені П.І. Чайковського. Освіту здобув на фортепіанному факультеті у Народної артистки України, професора Л. Марцевич. Починаючи з 2016 р. Володимир – студент магістратури композиторського факультету Національної музичної академії України імені П.І. Чайковського, клас Героя України, Народного артиста, лауреата Національної премії Тараса Шевченка, професора, академіка Є.Ф. Станковича.
Володимир працює в різних жанрах академічної музики. Є автором низки камерно-інструментальних творів.

Вітаємо Володимира, бажаємо успіхів і майбутніх перемог!

Останні новини

19лют15:5515:55НІНА МАТВІЄНКО СТАЛА ГОЛОВОЮ ЖУРІ В ГРУПІ НОМІНАЦІЙ "НАРОДНИЙ ВОКАЛ"

19лют15:5215:52КИЇВСЬКА ДИТЯЧА АКАДЕМІЯ МИСТЕЦТВ СТАЛА ПАРТНЕРОМ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ МУЗИЧНОЇ ОЛІМПІАДИ "ГОЛОС КРАЇНИ"

19лют15:4815:48ВАСИЛЬ КОВАЛЬ СТАВ ЧЛЕНОМ ЖУРІ В ГРУПАХ НОМІНАЦІЙ "ДИРИГУВАННЯ", "АКАДЕМІЧНИЙ ВОКАЛ, ВОКАЛ У СУПРОВОДІ БАНДУРИ. ХОРИ"

19лют15:4615:46ВАЛЕРІЯ ЖАРКОВА СТАЛА ЧЛЕНОМ ЖУРІ В ГРУПІ НОМІНАЦІЙ "ТЕОРІЯ ТА ІСТОРІЯ МУЗИКИ"

19лют15:4415:44ОЛЕКСІЙ СКРИПНИК СТАВ ЧЛЕНОМ ЖУРІ В ГРУПІ НОМІНАЦІЙ "КОМПОЗИЦІЯ"

05лют09:2709:27Державний науково-методичний центр рекомендує провести відбіркові тури!

X