+380 (44) 220-27-23
  • uk
    • ru
    • en
Музична олімпіада 'Голос Країни'

Статистика XІI Музичної олімпіади
15 – 19 ЛИСТОПАДА 2017

685учасників
195шкіл З 106 населених пунктів і 24 ОБЛАСТЕЙ
335педагогів
12володарів гран-прі

ПРО НАШУ ОЛІМПІАДУ

Музична олімпіада – найбільші всеукраїнські комплексні музичні змагання, що проводяться за підтримки Міністерства культури України, Національного союзу композиторів України та під патронатом видатного українського композитора, Героя України, народного артиста, лауреата Національної премії України імені Тараса Шевченка Євгена Станковича.
Музична олімпіада проводиться з метою виявлення талантливих українських музичних виконавців, композиторів та провідників

Важливо!

  • Положення про Олімпіаду тут.

ПРИВІТАННЯ «ГОЛОСУ КРАЇНИ»

ЕВГЕНИЙ ФЕДОРОВИЧ СТАНКОВИЧ
МАТЮХИН ВАЛЕРИЙ АЛЕКСАНДРОВИЧ
Ю.В. Курач
Віктор Огнев'юк
Зільберман Ю.А.
Пётр Полтарев
Ю.М. Новіков
Сергій Пелюк
Д. Попова
Євген Савчук
А.П. Корисько
Учасникам, організаторам та гостям
Всеукраїнської музичної Олімпіади
“Голос Країни”

Щиро вітаю з урочистим відкриттям Всеукраїнської музичної олімпіади “Голос Країни”.

Виконавські конкурси за участю мистецьких шкіл завжди є чудовою нагодою для демонстрації талантів та є важливою складовою професійного становлення юних музикантів. Молоді виконавці матимуть змогу продемонструвати свою майстерність отримати новий досвід та поділитися власним. Бажаю всім учасникам незабутніх вражень, вдалих виступів, аплодисментів та перемог, а Україні – миру.

Рибачук Ю.А.
Заступник міністра Міністерства культури України

Правління Національної спілки композиторів України щиро вітає вісх учасників та організаторів ХІ Музичної олімпіади “Голос Країни”. Цей масштабний музичний форум покликаний виявляти молоді таланти України і користується широкою популярністю у культурному середовищі нашої країни.

Ми зацікавлено стежимо за розвитком Музичної Олімпіади і бажаємо великих успіхів, нових завойювань на ниві розвитку естетичного виховання юнацтва в Україні!

Спілка композиторів України
Правління Національної спілки композиторів України

Дорогі друзі!

Щиро вітаю Всіх учасників Музичної олімпіади “Голос Країни”!

Сердечно бажаю Вам щасливого сьогодення і щасливого майбутнього. Зичу Всім творчої наснаги і кожному з Вас особистого щастя на цій Землі.

ЄВГЕН СТАНКОВИЧ
народний артист України, Герой України,
лауреат Державної премії імені Т. Г. Шевченка

Вельмишановні колеги!

Щиросердно вітаю всіх учасників Музичної олімпіади „Голос Країни”- важливої мистецької акції авторитетного професійного змагання, осяяного ім’ям геніального Майстра Євгена Станковича.

Ви є символом сучасної епохи, символом молодої амбітної енергії та активного завзяття. Ви – впевнено крокуєте життєвим шляхом до висот Мистецтва, вдумливо акумулюєте безцінні поради своїх видатних Вчителів , трансформуєте їх у власні самобутні яскраві інтерпретації … І Музична олімпіада – ще одна сходинка до вашого чергового безперечного творчого успіху.

Ваш голос – сміливий, потужний, романтичний та оптимістичний – то є наша надія, наша гордість, віра у щасливе майбуття нашої Країни. Уклінно подякуємо організаторам, авторам цієї відповідальної музичної імпрези! Захоплюємося їх щирим бажанням відкрити нові неозорі дороги задля вашого самоствердження, самореалізації, виразного пафосу, неповторного сприйняття оточуючого нас світу, непростого, але завжди прекрасного. Успіхів вам і щоденного натхнення, мої талановиті колеги!


Михайло Чембержі
Ректор Київської дитячої
Академії мистецтв, композитор,
народний артист України,
професор

Щиро вітаю Вас з великим святом – проведенням XII-ої Всеукраїнської музичної Олімпіади «Голос Країни»!

Олімпіада, яка проходитиме в м. Києв, по праву вважається  найавторітетнішим і потужним культурним форумом сучасної європейської України. Вона кожного року розширює свою географію, залучаючи талановиту молодь нових регіонів країни, даючи можливість продемонструвати свої творчо-артистичні здібності, майстерність в різних іпостасях: солістів-інструменталістів, співаків, ансамблістів, композиторів, диригентів різних вікових категорій в самих різноманітних жанрах і напрямах музики.

Сподіваюсь, що насичена програма Олімпіади, яка пройде в декількох концертних залах, яскраві виконавці викличуть у публіки неабияку зацікавленість, позитивні емоції, радість від співпричетності до високого мистецтва – Музики!

Впевнений, що  XII Олімпіада завдяки організаторам і учасникам стане значною духовною подією, відіграє величезну роль у формуванні нової молодої генерації культурної еліти, впише нову важливу сторінку в історично-культурний літопис України.

Від всього серця бажаю всім учасникам творчих змагань піднесеного настрою, наснаги і неабиякого натхнення, перемог!

ІВАН ЄРГІЄВ
Народний артист України,
доктор мистецтвознавства,
професор, завідувач кафедри народних інструментів
Одеської національної музичної академії імені А.В. Нежданової
Дорогі друзі!

Вітаю учасників та організаторів Всеукраїнської музичної олімпіади “Голос Країни”. Сподіваюсь, що цей мистецький форум принесе багато радості в спілкуванні між учасниками, викладачами і слухачами. Від щирого серця бажаю всім учасникам творчих перемог, а гостям цього свята музичного мистецтва – яскравих вражень від спілкування з прекрасним.

ВОЛОДИМИР БОНДАРЧУК
Заслужений артист України
соліст Національного одеського філармонічного оркестру
Дорогі учасники ХІІ Всеукраїнської музичної олімпіади “Голос країни”!

Від усього серця зичу вам надзвичайно яскравих вражень, вдалих та натхненних виступів, блискучих перемог! І нехай участь в цьому музичному святі буде ще однією важливою сходинкою до вашого становлення як майбутніх діячів славетної української музичної культури! Успіхів вам!
ЮРІЙ КОТ
Заслужений артист України, піаніст
професор Національної музичної академії України ім. П.І. Чайковського
Учасникам і гостям
Всеукраїнської музичної олімпіади
“Голос Країни”

Прийміть мої теплі і щирі вітання з нагоди відкриття Всеукраїнської музичної олімпіади “Голос Країни”.
Проведення цієї важливої мистецької акції, не тільки сприятиме виявленню та розвитку молодих талантів, на які завжди була багата українська земля, а й популяризації та інтеграції українського мистецтва у світовий культурний простір.
Дорогі учасники, пам’ятайте: коли грає чи співає добрий музикант, Божественне, що вміщує у собі музика, розповсюджується по всій Землі і стає доступним всім людям.
Для учасників конкурсних перегонів доля дарує щасливу можливість вибороти звання переможця такого престижного конкурсу, що стане шляхом сходження до вершин мистецького Олімпу.
Бажаю всім миру, здоров’я, наполегливості і творчого натхнення.
Володимир Рожок
Ректор НМАУ ім. П.І. Чайковського
Доктор мистецтвознавства, професор,
Народний артист України,
член-кореспондент НАМУ
Дорогие друзья!
Желаю, чтобы музыка всегда была с Вами рядом, помогала в жизни и искусстве. А “Киевская камерата” всегда готова поддерживать Ваши планы в творчестве, поддерживать интересные проекты и начинания. Ваш Валерий Матюхин
Валерий Матюхин
Народный артист Украины,
лауреат Национальной премии Украины имени Тараса Шевченко,
заслуженный деятель искусств Украины
Дорогі учасники Всеукраїнської Музичної Олімпіади “Голос Країни” !
Сердечно вітаю вас!

Живіть в Музиці, мрійте Музикою та наполегливо йдіть до мети, щоб Ваш талант в майбутньому став справжнім голосом нашої країни!

Звертаючись до організаторів Олімпіади,хочу виказати вдячнісь за створення затребуваного професійного музичного трампліну для талановитої української молоді. Бажаю Вам і надалі запалювати нові музичні зірки України!

ОКСАНА НІКІТЮК
Солістка Національної заслуженої академічної капели України «Думка»
Заслужена артистка України

Свою Україну любіть!

АНАТОЛІЙ ПАЛАМАРЕНКО
Український майстер художнього слова, Герой України, народний артист України, лауреат Національної премії імені Тараса Шевченка
Дорогі учасники олімпіади!
Щиросердно вітаю вас з відкриттям Всеукраїнської музичної олімпіади “Голос Країни”.
Такого сплеску в музиці і слові,
Вогню такого не передаси
Нічим, крім пісні, посестри любові,
Криниці невичерпної краси.
Пісня – вогненний сплав слова і мелодії, сила якої невичерпна. Тож співайте її на повні голоси і на славу нашої Держави!
Ю.В. Курач
Генеральний директор-художній керівник
Народний артист України
НАЦІОНАЛЬНА ЗАСЛУЖЕНА КАПЕЛА БАНДУРИСТІВ УКРАЇНИ
ІМЕНІ Г.І.МАЙБОРОДИ
Радий вітати талановиту мистецьку молодь України,
їх наставників, журі та гостей
Всеукраїнської музичної олімпіади
“Голос Країни”
Вже втретє Київський університет імені Бориса Грінченка є партнером цього масштабного мистецького проекту. Дуже приємно відчувати, що “Голос” виявився таким потужним, барвистим. Він лунає з різних куточків нашої України, стверджуючи ідеали миру, добра і любові. Ще давньогрецький філософ Платон зазначав, що музика надихає весь світ, постачає душу крилами, сприяє польоту уяви, музика додає життя і веселість всьому існуючому, саме музику можна назвати втіленням всього прекрасного і всього піднесеного. Я переконаний, що сила мистецтва допоможе сьогодні об’єднати нашу країну в єдине ціле.
Щиро бажаю всім учасникам Олімпіади міцного здоров’я, яскравих вражень, успіху та натхнення!
Віктор Огнев’юк
доктор філософських наук, професор,
академік Національної академії педагогічних наук України,
ректор Київського університету імені Бориса Грінченка
Організаторам, учасникам, членам журі та гостям
Всеукраїнської музичної Олімпіади
“Голос Країни”

Шановні друзі!
Дозвольте щиро привітати вас з нагоди проведення ХІ Всеукраїнської музичної олімпіади “Голос країни”.
Подія, яка зібрала вас – справжнє свято Музики, Краси, Гармонії.
Найважливіша місія будь-якого музичного змагання – це виявлення і підтримка обдарованої особистості, адже за словами Генріха Нейгауза: “Талант – это единственная новость, которая всегда нова”. Участь у такому яскравому змаганні надає молодим виконавцям можливості виявити свій артистичний потенціал, перевірити відповідність свого виконавського рівня певним конкурсним стандартам та отримати визнання шановного журі.
Ми впевнені, що і в цьому році відкриються для нас обдаровані музиканти, які в майбутньому стануть гідними послідовниками славетних традицій української виконавської школи.
Зільберман Ю.А.
Президент Асоціації академічних музичних конкурсів (Україна),
заслужений діяч мистецтв України
От имени единственной в Украине Школы джазового и эстрадного искусств рад приветствовать всех участников прекрасного конкурса “Голос Країни”, который даёт возможность нашим молодым людям проявить себя именно в сфере искусства. А поскольку джаз в сфере нашего искусства занимает далеко не последнее место, именно по нашим музыкантам, по нашим артистам, по нашим вокалистам о нас судят во всём мире. Хочется пожелать всем участникам: джазовой импровизации в жизни и всего того, что собственно и даёт музыка джаза. Ведь джаз – музыка свободы! Джаз – музыка демократии! Именно с джазовыми мелодиями во всём мире народ боролся против тоталитаризма, поэтому эта музыка так актуальна и нужна нашему народу. Спасибо большое всем и с большой надеждой на то, что именно “Голос Країни” станет тем фестивалем или конкурсом, который сумеет объединить наших детей да и, наверное, взрослых, в едином информационном пространстве искусства, музыки, творчества. Потому что творчество – это аспект, который точно также необходим нашим детям, как и нам, взрослым.
Пётр Полтарев
известный музыковед, джазовый критик, член Экспертного и Общественного советов Министерства культуры Украины, член Президиума союза эстрадных деятелей Украины, член Правления Украинской джазовой федерации и Союза ветеранов джаза, автор и ведущий более 100 телевизионных и радиопрограмм, доцент КНУКиИ и НАРККиИ, автор многих научных и методических работ, член жюри и ведущий известных фестивалей джазовой, популярной и рок-музыки, джазовый обозреватель украинских и зарубежных СМИ, президент и основатель ряда национальных музыкальных фестивалей.
Вітаю організаторів та учасників Всеукраїнської музичної олімпіади «Голос Країни»!
Мова музичної творчості є та загальнолюдська мова, яку розуміють серцем. Музична творчість у її різноманітті вносить мирний об’єднуючий струмінь у всі сторони життя.
Дорогі учасники, пам’ятайте: коли грає чи співає добрий музикант, Божественне, що вміщує у собі музика, розповсюджується по всій Землі і стає доступним всім людям.
Успіхів вам і творчих досягнень!
Ю.М. Новіков
Ректор Дніпропетровської консерваторії
ім. М. Глінки
Дорогі друзі!
Щиро вітаю учасників, організаторів, гостей Всеукраїнської музичної олімпіади “Голос Країни”.
Сподіваюсь, що олімпіадабуде сприяти відкриттю нових обдарувань, збагаченню художніх мистецьких традицій, удосконаленню професійних навичок на стане вашим Gradus ad Parnassum. Маю надію, що ця олімпіада подарує кожному з учасників творче натхнення та незабутні враження.
Бажаю всім учасникам та їх педагогам мирного неба, удачі, щастя і радості від спілкування з музикою, вагомих творчих здобутків, добра, міцного здоров’я на довгі роки, успіхів у здійсненні всіх задумів!
Сергій Пелюк
Директор Запорізького музичного училища ім. П. Майбороди,
Лауреат міжнародних конкурсів,
заслужений працівник культури України
Шановні друзі!
Щиро вітаю учасників, гостей та організаторів IX Всеукраїнської музичної олімпіади “Голос країни”
Участь у цій події найталановитіших та найпрацьовитіших представників учнівської молоді залишить помітний слід у розвитку та популяризації українського мистецтва. Іх перемоги у цьому мистецькому заході стануть переконливим свідченням високго рівня національної культури.
Переконана, що музична олімпіада стане доброю традицією, яскравою подією в культурному житті України, а для багатьох учасників – початком успішної творчої біографії! Щиро вдячна організаторам заходу: ви робите добру справу для майбутнього української нації та молодих талантів.
Бажаю учасникам, шановному журі та гостям IX Всеукраїнської музичної олімпіади “Голос країни” гарного настрою, творчого натхнення, подальших успіхів.
Д. Попова
Директор Департаменту культури Київської міської державної адміністрації
Учасникам
Всеукраїнської музичної Олімпіади
“Голос Країни”
Дорогі друзі!
Вітаю всіх з урочистим відкриттям Всеукраїнської музичної олімпіади «Голос Країни» і зичу її учасникам високих художніх результатів. В усі часи музика була найвищим проявом духовності усякого народу, мова пісні – найкращий спосіб духовного спілкування, взаємозбагачення і розвитку між окремими людьми і цілими народами. Вам будувати нову українську державу, виводити її на рівень передових європейських культур і жити в ній.
Всім учасникам, організаторам, гостям і глядачам бажаю високого творчого натхнення, успіхів і перемог! Слава Україні!
Євген Савчук
Герой України,
лауреат національної премії ім. Т. Шевченка,
народний артист України, академік,
професор
Учасникам, організаторам та гостям
Всеукраїнської музичної Олімпіади
“Голос Країни”

Дорогі друзі!
Прийміть найкращі вітання з нагоди проведення Всеукраїнської музичної олімпіади “Голос Країни”.
Фестиваль дитячої творчості – завжди свято приємних вражень і незабутніх зустрічей, справжньою красою якого є велике сузір’я яскравих та неповторних дитячих талантів.
Переконаний, що це мистецьке дійство стане непересічною подією, яка запам’ятається цікавими неординарними виступами та відкриє нові дарування. Вдячний всім, хто долучився до організації цього надзвичайного свята, яке дає можливість обдарованим дітям розкрити свої здібності і таланти та відкриває дорогу у світ мистецтва.
Бажаю всім учасникам вдалих виступів та подальших творчих здобутків, цікавих зустрічей та щирого спілкування. Хай збуваються всі ваші мрії і сподівання!
А.П. Корисько
Директор Державного методичного центру
навчальних закладів культури і мистецтв України
Заслужений діяч мистецтв України,
професор

ТРИ КРОКИ ДО ПЕРЕМОГИ

ПОДАЙТЕ ОНЛАЙН-ЗАЯВКУ

Сплатить вступний внесок

Зв'яжіться з організаторами

Подати заявку

Призи

ВПЕРШЕ НА ОЛІМПІАДІ! НОМІНАЦІЇ СОЛІСТІВ З ОРКЕСТРОМ

Вперше на Музичній олімпіаді учасники зможуть змагатися в номінаціях «Фортепіано з оркестром», «Струнні смичкові інструменти з оркестром» (скрипка, електроскрипка, альт, віолончель, контрабас), «Струнні щипкові інструменти з оркестром» (гітара, домра, бандура), «Духові інструменти з оркестром» (флейта, кларнет, саксофон, гобой, фагот) і «Сольний спів з оркестром». У цих номінаціях буде брати участь Національний ансамбль солістів «Київська камерата».

Журі

ВАЛЕРІЙ МАТЮХІН
ПОЧЕСНИЙ ГОЛОВА ЖУРІ
Валерій Матюхін – директор і художній керівник Національного ансамблю солістів «Київська камерата», диригент і піаніст, народний артист України, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка, заслужений діяч мистецтв України, лауреат Республіканської премії імені Миколи Островського.
АНАТОЛІЙ БОЛГАРСЬКИЙ
Член журі
Болгарський Анатолій Георгійович – професор кафедри методики музичної освіти, хорового співу і диригування факультету мистецтв Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова, м.Київ. Анатолій Георгійович закінчив Національну музичну академію України ім. П.І.Чайковського за спеціальністю хорове диригування. Стаж роботи за фахом – 50 років. Науковий ступінь – кандидат наук. Наукове звання – профессор. Анатолій Георгійович – заслужений діяч мистецтв України, член Національної Всеукраїнської музичної спілки, віце-президент асоціації діячів музичної освіти та виховання. Брав участь у складі журі у багатьох всеукраїнських музичних конкурсах в різних регіонах України під егідою Міністерства освіти України.
ВІКТОР ЧУРІКОВ
Член журі
Чуріков Віктор Васильович – завідувач кафедри “Музичне мистецтво естради та джазу” в Харківському національному університеті мистецтв імені І.П. Котляревського. Віктор Васильович закінчив Харківський національний університет мистецтв імені І.П. Котляревського за спеціальністю саксофон. Стаж роботи за фахом – 35 років. Наукове звання – доцент, заслужений діяч мистецтв. Член “Всеукраїнської національної музичної спілки”. Лауреат міжнародних джазових фестивалів в 1991, 1992, 1994, 1996, 1998 рр. в мм. Дніпропетровськ, Харків, Кривий Ріг та республіканського конкурсу в 1987 р. в м. Києві. Брав участь в концертах міжнародних музичних фестивалів: Польща – 1977 р., Франція – 1990 р., Харків – 1991 р., Німеччина – 1997 р. У складі журі брав участь в міжнародних, всесоюзних, міжреспубліканських і всеукраїнських конкурсах і фестивалях, які проходили в мм. Рівне, Мінськ, Житомир, Львів, Харків. У 1983, 1988, 1989, 1991 рр. Брав участь в фондових аудіо- та теле- записах, які проводили Державна телерадіокомпанія України та Московський Будинок звукозапису.
МИХАЙЛО ЧЕМБЕРЖІ
ГОЛОВА ЖУРІ В ГРУПІ НОМІНАЦІЙ
Михайло Іванович Чембержі – голова журі в групі номінацій “Композиція”. Михайло Іванович – Народний артист України, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка, дійсний член Національної Академії мистецтв України, Заслужений діяч мистецтв України, член-кореспондент Академії педагогічних наук України, ректор Київської дитячої Академії мистецтв, лауреат міжнародних конкурсів і фестивалів.
ФЕРЕНЦ ТОМИЧ
ЧЛЕН ЖУРІ
Ференц Ференцович Томич – голова циклової комісії “Оркестрові духові та ударні інструменти”, старший викладач по класу кларнета і саксофона, керівник духового оркестру Ужгородського музичного коледжу імені Д.Є. Задора (м. Ужгород, Закарпатська область). Ференц Ференцович закінчив Львівську державну консерваторію імені Н.В. Лисенко за фахом оркестрові духові інструменти (кларнет). Стаж роботи за фахом – 28 років. Ференц Ференцович – заслужений артист України, член Національної Всеукраїнської музичної спілки та Асоціації діячів естрадного мистецтва України. Ференц Ференцович протягом багатьох років був постійним членом журі Міжнародного дитячо-юнацького мистецького конкурсу “Срібний дзвін”, Міжнародного дитячо-юнацького і молодіжного конкурсу-фестивалю мистецтв «Закарпатський Едельвейс», член журі Всеукраїнського конкурсу виконавців на духових та ударних інструментах пам’яті Миколи Тимохи (м. Київ, 2015 р.), член журі Відкритого конкурсу духової музики «Vin Venti» в рамках фестивалю «Vinnytsia Adolphe Sax Festival – 2016».
БОГДАНА ПІВНЕНКО
ГОЛОВА ЖУРІ В ГРУПІ НОМІНАЦІЙ
Богдана Іванівна Півненко – голова журі в групі номінацій “Струнні смичкові інструменти”. Богдана Іванівна – видатний музикант, завідуюча кафедрою скрипки Національної музичної академії України імені П.І. Чайковського. Солістка Національного ансамблю солістів «Київська камерата». Заслужена артистка України, лауреат міжнародних конкурсів, лауреат національної програми “Нові імена України”. Учасниця численних міжнародних фестивалів.
БОГДАНА СТЕЛЬМАШЕНКО
ГОЛОВА ЖУРІ В ГРУПІ НОМІНАЦІЙ
Богдана Всеволодівна Стельмашенко – голова журі в групі номінацій “Духові інструменти”. Богдана Всеволодовна — Заслужена артистка України, перша флейта симфонічного оркестру Національної опери України імені Т.Г. Шевченка, артистка вищої категорії; солістка Національного ансамблю солістів “Київська Камерата”. Стаж роботи за фахом – 22 роки. Богдана Всеволодівна – лауреат міжнародних та всеукраїнських конкурсів: Всеукраїнського конкурсу виконавців на дерев’яних духових інструментах (1 премія, м. Рівно, 1990 р.); Міжнародного конкурсу камерної музики “Золота осінь” (1 премія та Золота медаль, м. Хмельницький, 1993 р.); 6-го Міжнародного конкурсу ім. Пьера Лантье (Гран-При, м. Париж, 1994 р.); 4-го Міжнародного конкурсу Всемирної асоціації духової музики (1 премія, WASBE, 1997 р.); Почесний Диплом Академії Мистецтв України за високу професійну майстерність (2001 р.). Богдана Всеволодівна – перший стипендіат фірми Yamaha (м. Київ, 1994 р.), стажувалася в Міжнародному університеті музичного мистецтва у Франції (м. Бордо 1996 р.), неодноразово записувалась на Українському телебаченні та у фонд українського радіо. Ініціатор та виконавець створення багатьох творів сучасної української музики для флейти-соло та у супроводі камерного та симфонічного оркестрів, серед яких І. Щербаков, концерт для флейти, струнних і ударних пам’яті Олега Ківи (2008 р.),З. Алмаші – концерт для флейти та камерного оркестру (2008 р.), Ю. Іщенко – концерт для флейти та камерного оркестру (2011 р.), В. Степурко – концерт-партита для флейти та камерного оркестру (2013 р.) та багато інших.
ОЛЕКСАНДР ГУРЕЦЬ
ЧЛЕН ЖУРІ
Олександр Васильович Гурець – видатний оперний співак, народний артист України, соліст Національної опери України та Маріїнського театру опери і балету (Санкт-Петербург). Олександр Васильович очолює кафедру теорії та методики постановки голосу факультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, професор, лауреат Міжнародного конкурсу імені С. Крушельницької (1992 р., Львів) та Міжнародного конкурсу імені С. Монюшка (1993 р., Варшава).
ЛЕСЯ ГОРОВА
ЧЛЕН ЖУРІ
Горова Леся Володимирівна – викладач основ композиції та імпровізації Київської дитячої Академії мистецтв, українська співачка, композитор, Народна артистка України, член Національної Спілки композиторів України. Леся Володимирівна закінчила Львівську національну музичну академію імені Миколи Лисенка за спеціальністю композитор. Стаж роботи за фахом – 26 років. Леся Володимирівна має в репертуарі понад 240 власних пісень, які звучать в ефірі провідних радіо- та телеканалів України.
ЄВГЕН САВЧУК
ГОЛОВА ЖУРІ В ГРУПІ НОМІНАЦІЙ
Євген Герасимович Савчук – голова журі в групі номінацій “Академічний вокал, хори і хорове диригування”. Євген Герасимович – Герой України, Народний артист України, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка, художній керівник і головний диригент Національної хорової капели «Думка», професор Національної музичної академії України імені П.І. Чайковського, академік Національної академії мистецтв України.
ЛЮДМИЛА ДОВГАНЬ
ЧЛЕН ЖУРІ
Людмила Михайлівна Довгань – професор кафедри сольного співу Національної музичної академії України імені П.І. Чайковського. Людмила Михайлівна – народна артистка України, нагороджена орденами княгині Ольги II і III ступеня, Почесною відзнакою Міністерства культури України «За досягнення в розвитку культури і мистецтв України», провідний майстер Одеської обласної філармонії. Людмила Михайлівна закінчила Одеську державну консерваторію ім. А.В. Нежданової. Стаж роботи за фахом – 46 років. Людмила Михайлівна Лауреат Республіканського конкурсу ім. Лисенко (1978 р.), дипломант Всесоюзного конкурсу ім. М.І. Глінки (1979 р.), дипломант Міжнародного конкурсу ім. Еркеля (1982 р.). Людмила Михайлівна є одним з провідних майстрів виконавського музичного мистецтва України. Співачкою створено понад 60 сольних концертних програм, в її репертуарі понад 700 окремих арій з опер та оперет, романсів і пісень, творів українських, російських і західних композиторів, шедеври української класичної та народної вокальної музики.
ГАЛИНА САВЧУК
ЧЛЕН ЖУРІ
Савчук Галина Михайлівна – професор кафедри теорії та методики музичної освіти, хорового співу і диригування факультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова. Галина Михайлівна керує змішаним хором студентів Інституту мистецтв Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова. Галина Михайлівна заслужений діяч мистецтв, член Національної всеукраїнської музичної спілки.
Оксана Нікітюк
ГОЛОВА ЖУРІ В ГРУПІ НОМІНАЦІЙ
Оксана Павлівна Нікітюк – голова журі в групі номінацій “Народний вокал”. Оксана Павлівна – солістка Національної заслуженої академічної капели України “Думка”. Оксана Павлівна закінчила Національну музичну академію України імені П.І. Чайковського (м. Київ) за фахом вокал, хормейстер. Стаж роботи за фахом – 18 років. Почесне звання – “Заслужена артистка України”. Оксана Павлівна Лауреат I премії Всеукраїнського конкурсу диригентів, володар Гран-Прі конкурсу вокалістів (Канада). Оксана Павлівна брала участь у якості члена Журі у художніх конкурсах в Університеті імені Тараса Шевченка, дитячому конкурсі творчості “Пан і Панночка” (м. Чаплінка), “Дарниця талантами славиться”, “Пісня буде поміж нас” ім. Назарія Яремчука (м. Вижниця). Оксана Павлівна – засновник “Жіночого ансамблю бандуристок під керівництвом Оксани Нікітюк”.
ЮРІЙ КОТ
ГОЛОВА ЖУРІ В ГРУПІ НОМІНАЦІЙ
Юрій Миколайович Кот – голова журі в групі номінацій “Фортепіано”. Юрій Миколайович – видатний музикант, в.о. професора кафедри спеціального фортепіано № 2 Національної музичної академії України імені П.І. Чайковського (м. Київ). Юрій Миколайович закінчив Київську державну консерваторію імені П.І. Чайковського за фахом “Фортепіано”. Стаж роботи за фахом – 22 роки. Наукове звання – доцент. Почесне звання – “Заслужений артист України”. Юрій Миколайович – лауреат багатьох всеукраїнських та міжнародних конкурсів: Першого міського конкурсу юних піаністів ім. Пухальського (м. Київ); Першого міжнародного конкурсу юних піаністів імені С.С. Прокоф’єва (м. Санкт-Петербург, Росія); Першого міжнародного конкурсу юних піаністів, скрипалів та віолончелістів (м. Тбілісі, Грузія); Першого, Другого і Третього міжнародних конкурсів юних піаністів GRADUS AD PARNASSUM (м. Крагуєвац, Сербія); Другого міжнародного конкурсу піаністів MEMORIAL ISIDOR BAJIC (м. Новий Сад, Сербія); Конкурсу імені В. Гавриліна (м. Вологда, Росія); сьомого Міжнародного конкурсу піаністів імені А. Караманова (м. Сімферополь); Всеукраїнського конкурсу піаністів-студентів музичних училищ імені І. Карабиця (м. Артемівськ); конкурсів пам’яті Г. Нейгауза і С. Ріхтера (м.м. Кіровоград та Житомир); конкурсів у м.м. Белград, Шабац (Сербія), Любляна, Целе і Марібор (Словенія), Охрид (Республіка Македонія); конкурсів піаністів під патронатом Ощадбанку Росії і Д. Мацуєва (м. Київ); Конкурсу “Акорди Хортиці” (м. Запоріжжя) та інших.
ОЛЕГ БЕЗБОРОДЬКО
Член журі
Олег Безбородько – доцент кафедри спеціального фортепіано № 1 Національної музичної академії України ім. П.І. Чайковського (м. Київ). Олег Анатолійович закінчив Національну музичну академію України ім. П.І. Чайковського (м. Київ) за спеціальностями фортепіано та композиція, а також Conservatoire de Neuchatel, Швейцарія (Диплом віртуозності з відзнакою) за спеціальністю фортепіано. Стаж роботи за фахом – 15 років. Науковий ступінь – кандидат наук. Член Національної спілки композиторів і музикознавців України. Олег Анатолійович лауреат державної премії ім. Л. Ревуцького (2008 р.), лауреат конкурсу ім. С. Людкевича (Канада, Торонто, 1995 р.), лауреат конкурсу ім. Дж. Ходжез (США, Палм-Спрінгс, 1997 р.), дипломант конкурсу ім. М. Лисенка (Київ, 1997 р.), лауреат конкурсу композиторів “Gradus ad Parnassum” (Київ, 2005 р.), учасник Бієнале нової музики в Florida State University (США, Tallahassee, 2015 р.), Почесний диплом Національної академії мистецтв України. Член журі конкурсів: Міжрегіональний конкурс “Чернігів скликає таланти” (2003 р.), Конкурс серед студентів вищих навчальних закладів України на отримання стипендії фірми “Бехштайн” (2010 р.), Всеукраїнський конкурс піаністів “Харківські музичні асамблеї -2016”, Всеукраїнський конкурс юних піаністів “Різдвяні мініатюри” (Київ, 2016 р.), член журі з присудження Премії ім. Л. Ревуцького.
ІВАН ЄРГІЄВ
ГОЛОВА ЖУРІ В ГРУПІ НОМІНАЦІЙ
Іван Дмитрович Єргієв – голова журі в групі номінацій “Народні інструменти”. Іван Дмитрович – видатний музикант, Народний артист України, доктор мистецтвознавства, професор, завідувач кафедри народних інструментів Одеської національної музичної академії імені А.В. Нежданової, засновник Українського «модерн-баяна», неперевершений інтерпретатор-пропагандист сучасної української музики. Єргієв І.Д. є лауреатом багатьох престижних міжнародних конкурсів.
ВОЛОДИМИР БОНДАРЧУК
ЧЛЕН ЖУРІ
Володимир Іванович Бондарчук – викладач по класу валторни Одеської національної музичної академії імені А.В. Нежданової, соліст Національного одеського філармонічного оркестру. Володимир Іванович закінчив Одеську державну консерваторію імені А.В. Нежданової за спеціальністю артист оркестру, соліст камерного ансамблю, викладач вищих навчальних закладів. Оркестровий стаж роботи – 52 роки, викладацький стаж – 40 років. Наукове звання – професор, почесне звання – Заслужений артист України.
ЮРІЙ ВАСИЛЕВИЧ
ЧЛЕН ЖУРІ
Василевич Юрій Володимирович – соліст оркестру Національної опери України імені Т.Г. Шевченко (бас-кларнет, саксофон), доцент Національної музичної академії імені П.І. Чайковського. Юрій Володимирович закінчив Київську державну консерваторію імені П.І. Чайковського за фахом кларнет. Стаж роботи за фахом – 43 роки. Наукове звання – доцент, почесне звання – Заслужений артист України. Юрій Володимирович брав участь у складі журі в міжнародних конкурсах: “Срібний дзвін” (м. Ужгород), Конкурсі виконавців на духових інструментах імені Д. Біди (м. Львів), “Мистецтво 21 століття” (м. Ворзель), Конкурсі виконавців на духових інструментах імені В. Старченко (м. Рівне) та багатьох інших.
ОЛЕКСАНДР ВАСИЛЕНКО
ЧЛЕН ЖУРІ
Олександр Миколайович Василенко – видатний оперний співак (бас-баритон), народний артист України, почесний академік Української академії наук. Закінчив Київську державну консерваторію ім. П.І. Чайковского. Олександр Миколайович – соліст-вокаліст Національного ансамблю солістів «Київська камерата», голова журі Міжнародного конкурсу-фестивалю дитячої та юнацької творчості «Зоряний Сімеїз». Олександр Миколайович здійснює широку концертну діяльність. У репертуарі – твори композиторів-класиків, сучасна вокальна музика і популярні пісні минулих років, пісні народів світу, українська та зарубіжна естрада. Виступає з симфонічними, народними, духовими оркестрами і естрадними колективами. Лауреат численних фестивалів і конкурсів: премія ім. С.С. Гулака-Артемовського (1994 р.), Гран-прі та диплом «За голос унікальної краси» на Міжнародному фестивалі «Світ музики» в м. Фівідзано, Італія (2000 р.), премія “Осіннє золото” Д. Луценко.
ІВО БОБУЛ
ГОЛОВА ЖУРІ В ГРУПІ НОМІНАЦІЙ
Іво Васильович Бобул – голова журі в групі номінацій “Естрадний вокал, джазовий вокал, рок-вокал”. Іво Бобул – видатний співак, народний артист України, композитор, педагог, завідувач кафедри естрадного співу Київської муніципальної Академії естрадного та циркового мистецтв.

Переможці XI олімпіади

КАРОЛИНА ЧЕРЕНКОВА
МИХАЙЛО ЄРМАК
Михайло Єрмак завоював Гран-Прі в Дитячій лізі на XI Всеукраїнській музичній олімпіаді «Голос Країни», яка відбулася 5 – 9 квітня 2017 р. в м. Київ, Україна.

Михайло почав займатися музикою в чотири роки і першим його інструментом була блок флейта. З п’яти років він став освоювати фортепіано. Зараз Михайло вчиться в третьому класі Київської дитячої музичної школи № 32 по класах флейти та фортепіано. Михайло – лауреат багатьох всеукраїнських та міжнародних музичних конкурсів. В тому числі, XI Міжнародного конкурсу пам’яті В. Горовиця в групі Горовиць-Дебют в номінаціях А (II премія) і D (II премія), III Міжнародного інструментального конкурсу Євгена Станковича в номінації «Фортепіано» (I премія), IV Міжнародного інструментального конкурсу Євгена Станковича в номінаціях «Фортепіано» (I премія) і «Фортепіано з оркестром» (I премія), лауреат Гран-прі XII Всеукраїнського конкурсу «Класичний Меридіан» та Всеукраїнського мистецького конкурсу «На крилах весни».

Вітаємо Михайла, бажаємо успіхів і майбутніх перемог!

КАРОЛИНА ЧЕРЕНКОВА
КАРОЛИНА ЧЕРЕНКОВА
Кароліна Черенкова завоювала Гран-Прі в Дитячій лізі на ХІ Всеукраїнській музичній олімпіаді «Голос Країни», яка відбулася 5 – 9 квітня 2017 р. в м Київ, Україна.

Кароліна народилася 29 червня 2005 р. в м. Донецьк. Батьки самі грали і співали, тому Кароліна звикала до музики, мріяла навчитися фортепіано. Першою вчителькою, яка відкрила її талант і повірила в її майбутнє, була Катаєва Валерія Юріївна. Кароліна досі згадує свою першу вчительку з вдячністю і любов’ю. У 2013 р. Кароліна отримала Гран-Прі на міжнародному конкурсі «Музика Любові» (м. Дніпропетровськ). У тому ж році сім’я переїхала в м. Ірпінь, де Кароліна продовжила навчання в міській музичній школі у викладачів Лук’яненко Анастасії Сергіївни і Скатова Таміли Василівни. З новими педагогами Кароліна піднялася на новий рівень в техніці гри і розуміння музики. У 2015 р. Кароліна зайняла 2 місце на міжнародному конкурсі Святослава Ріхтера (м. Житомир). За п’ять років навчання стала лауреатом багатьох інших конкурсів. Часто виступає на концертах.

 

Вітаємо Кароліну, бажаємо успіхів і майбутніх перемог!

ОБРАЗЦОВЫЙ ДЕТСКИЙ ШОУ-КЛИП ТЕАТР "БУДЬМО РАЗОМ"
ЗРАЗКОВИЙ ДИТЯЧИЙ ШОУ-КЛИП ТЕАТР “БУДЬМО РАЗОМ”
Зразковий дитячий шоу-кліп театр “Будьмо разом” завоював Гран-Прі в Юнацькій лізі на XI Всеукраїнській музичній олімпіаді «Голос Країни», яка відбулася 5 – 9 квітня 2017 р. в м. Київ, Україна.

Зразковий дитячий шоу-кліп театр «Будьмо разом» під керівництвом Кириленко Яни Олексіївни – це сукупність жанрів (вокал, хореографія, акторська майстерність) в одному концертному номері, який виконується на сцені. Колектив, створений в 2000 р., – лауреат багатьох міських, всеукраїнських та міжнародних конкурсів і фестивалів в номінаціях «Вокальний ансамбль», «Сольний спів», «Шоу», «Авторська пісня».

«Будьмо разом» – постійний учасник різних конференцій, міжнародних і всеукраїнських форумів, благодійних заходів, ювілеїв, концертів.

Тільки за останні 5 років зразковий дитячий шоу-кліп театр «Будьмо разом» отримав Гран-прі в м. Балатонфюред (Угорщина), м. Живець (Польща), Ужгороді, Херсоні, Дніпрі, багаторазово в Києві. Лауреат I премії в м. Прага (Чехія), в “Артеці”, Севастополі, Ялті, Луганську, Харкові, Хмельницькому, Одесі, Чернігові, Львові, Полтаві, Москві.

Вітаємо Зразковий дитячий шоу-кліп театр «Будьмо разом», бажаємо успіхів і майбутніх перемог!

ИРИНА КРАВЕЦ
МИХАЙЛО ФЕДЧЕНКО
Михайло Федченко завоював Гран-Прі в Молодіжній лізі на ХІ Всеукраїнській музичній олімпіаді «Голос Країни», яка відбулася 5 – 9 квітня 2017 р. в м. Київ, Україна.

Михайло Федченко народився в м. Донецьк. Всі дитячі роки він жив в м. Горлівка. Михайло вже в юному віці став лауреатом понад 40 міжнародних і всеукраїнських конкурсів. У віці 15 років Михайло поступив до Київської середньої спеціалізованої музичної школи-інтернат ім. Лисенка, де провчився три роки, відточуючи свою майстерність. У теперішній час Михайло – студент Національної музичної академії України ім. П.І. Чайковського.

Вітаємо Михайла, бажаємо успіхів і майбутніх перемог!

ИРИНА КРАВЕЦ
ІРИНА КРАВЕЦЬ
Ірина Кравець завоювала Гран-Прі в Молодіжній лізі на XI Всеукраїнській музичній олімпіаді «Голос Країни», яка відбулася 5 – 9 квітня 2017 р. в м. Київ, Україна.

Ірина – артистка хору Академічного ансамблю пісні і танцю «Поділля» Вінницької обласної філармонії, студентка 1 курсу магістратури Вінницького державного педагогічного університету. Лауреат Всеукраїнських та міжнародних конкурсів: “Животок”, м. Новоград-Волинський, 1 премія; “Гранд мюзик фест”, м. Харків, Гран Прі; “Арт прем’єр”, м. Київ, 1 премія; “Мюзік ленд”, м. Дніпро, 1 премія; “Барвистий віночок”, м. Дніпро, 1 премія і багатьох інших музичних змагань.

Вітаємо Ірину, бажаємо успіхів і майбутніх перемог!

ЧЕНЬ КАЙ
Чень Кай завоював Гран-Прі у Вищій лізі на ХІ Всеукраїнській музичній олімпіаді «Голос Країни», яка відбулася 5 – 9 квітня 2017 р. в м. Київ, Україна.

Чень Кай закінчив Китайський західний педагогічний університет в 2015 р. і отримав диплом магістра. У теперішній час Чень Кай – аспірант в Національному педагогічному університеті ім. М. Драгоманова, де займається з педагогом Щолоковою Ольгою Пилипівною. Чень Кай брав участь і завойовував Перші місця у багатьох міжнародних конкурсах і фестивалях: Гран-Прі в Польщі на конкурсі “Inter show”, 1 місце на V міжнародному форумі дитячо-юнацької творчості в Білорусії, 1 місце на VI міжнародному фортепіанному конкурсі “Art klavier” в Україні.

Вітаємо Чень Кая, бажаємо успіхів і майбутніх перемог!

Останні новини

17лис(лис 17)13:3018(лис 18)13:30Переможці в номінації "Народний вокал"

17лис(лис 17)09:4018(лис 18)09:44Переможці в номінації "Академічний вокал"

16лис(лис 16)12:4017(лис 17)12:405 мікрофонів для юних вокалістів!

16лис(лис 16)12:3617(лис 17)12:36Переможці в номінації "Композиція"

16лис(лис 16)11:4317(лис 17)11:43Переможці в номінації "Хорове диригування"

16лис(лис 16)11:3717(лис 17)11:37КРАЩІЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОТРИМАЄ 20000 грн.!

X