+380 (66) 098-07-80
  • uk
    • ru

Медіа партнери музичної олімпіади

ПОРТАЛ TUT-UA.COM, "Голос Країни"
ІНФОРМАЦІЙНО-РОЗВАЖАЛЬНИЙ ПОРТАЛ TUT-UA.COM
TuT-Ua.com – всеукраїнський інформаційно-розважальний портал.
TuT-Ua.com – всеукраїнський інформаційно-розважальний портал. Щомісяця ресурс має понад 50 000 унікальних відвідувачів.Ми доклали усіх зусиль, щоб меню та матеріал були цікавими та корисними для усіх.
Меню сайту складається з основних рубрик:
Новини
Шоу-бізнес
Краса та мода
Афіша
Рецепти
Гороскоп
«ОБОЗРЕВАТЕЛЬ», олимпиада "Голос Країни"
«ОБОЗРЕВАТЕЛЬ»
«Обозреватель» – інтернет-видання, створене в 2001 році. Ми займаємо перше місце в рейтингу щоденної відвідуваності серед інтернет-ЗМІ України.
«Обозреватель» – інтернет-видання, створене в 2001 році. Ми займаємо перше місце в рейтингу щоденної відвідуваності серед інтернет-ЗМІ України. Редакційний відділ «Обозревателя» – це активний генератор новинних приводів і творча група, яка наповнює інтернет-видання ексклюзивними матеріалами..На сьогоднішній день «Обозреватель» має найбільше охоплення української аудиторії і продовжує залишатися першорядним мультиплатформенним постачальником свіжих новин та цікавих публікацій.Середня відвідуваність ресурсу за даними Liveinternet за місяць: Щодня за всіма розділами:     Кількість переглядів сторінок ~ 2,7 млн     Кількість відвідувачів ~ 500 тис. Щомісячно за всіма розділами:     Кількість переглядів сторінок ~ 82 млн     Кількість відвідувачів ~ 7,5 млн Згідно даними Інтернет Асоціації України, «Обозреватель» регулярно входить в топ-25 найпопулярніших українських сайтів.
«ДЕНЬ»
ЩОДЕННА ВСЕУКРАЇНСЬКА ГАЗЕТА
«День» – щоденна всеукраїнська газета суспільно-політичної тематики, що виходить чотири рази на тиждень (з вівторка по п’ятницю). Містить як поточні новини, так і аналітичну інформацію. Виходить трьома мовами (українською, російською, англійською).
«УКРАЇНСЬКА МУЗИЧНА ГАЗЕТА»
ОРГАН ВСЕУКРАЇНСЬКОГО МУЗИЧНОГО ТОВАРИСТВА ІМЕНІ М. ЛЕОНТОВИЧА
«УКРАЇНСЬКА МУЗИЧНА ГАЗЕТА» – місячник, орган Всеукраїнського музичного товариства ім. М. Леонтовича. Газета виходила у 1923 – 1927 рр. у м. Києві (до 1926 р.) і м. Харкові (до 1925 р.) під назвою «Музика». У 1928 р. «Українську музичну газету» замінив журнал «Музика – масам». Після незалежності України газету було відроджено, її продовжила видавати Національна всеукраїнська музична спілка.
«МУЗИКА»
ІНТЕРНЕТ-ЖУРНАЛ
«Музика» – все про музику в Україні: новини, історія, фестивалі, конкурси, вистави, композитори, виконавці, музичні колективи, освіта.
МОДНИЙ ОНЛАЙН ЖУРНАЛ VTRENDI.COM.UA
Всеукраїнський модний онлайн журнал
Всеукраїнський модний онлайн журнал VTrendi.com.ua – розповідає про основні тренди в різних галузях, секрети успіху талановитих та успішних людей, найцікавіші заходи столиці та країни. Будь VTrendi!
ПОРТАЛ JOINFO.UA, олимпиада "Голос Країни"
ПОРТАЛ JOINFO.UA
Портал Joinfo.ua всебічно висвітлює події в Україні та світі.
Портал Joinfo.ua всебічно висвітлює події в Україні та світі. Основні рубрики порталу: Політика, Економіка, Спорт, Культура, Наука і технології, Шоу-бізнес. У нас Ви без зусиль знайдете масу корисної, цікавої, важливої, актуальної і потрібної інформації.
ПОРТАЛ INKORR.COM, олимпиада "Голос Країни"
ПОРТАЛ INKORR.COM
Національний портал INKORR.COM – новини зі світу політики, економіки, суспільства, спорту та культури.
Національний портал INKORR.COM – новини зі світу політики, економіки, суспільства, спорту та культури.
NOTATKY.COM.UA, "Голос Країни"
NOTATKY.COM.UA
Презентувати читачам сучасну українську музику у найрізноманітніших її виявах.
Презентувати читачам сучасну українську музику у найрізноманітніших її виявах, забезпечити регулярними новинками різножанрових вітчизняних виконавців, оприлюднити цікаву інформацію та ексклюзивні факти безпосередньо від першоджерел – всі ці завдання ставить перед собою музично-оглядовий сайт «Нотатки про українську музику».
ПОРТАЛ GAZETA.UA, "Голос Країни"
ПОРТАЛ GAZETA.UA
Новинний портал Gazeta.ua є новим медіа-партнером олімпіади “Голос Країни”.
Новинний портал Gazeta.ua є новим медіа-партнером олімпіади “Голос Країни”. Gazeta.ua є частиною Видавничого Дому “Нова Інформація”, в який також входить “Газета по -українськи” та щотижневий журнал українською мовою “Країна”.
X

ПОВIДОМЛЕННЯ ДЛЯ ДРУГА

Привет, вот ссылка на интересную страницу с сайта holoskrainy.ua - https://holoskrainy.ua/media-partnery-muzychnoi-olimpiady/ -