+380 (66) 098-07-80
  • uk
    • ru
  кандидат педагогічних наук Вікторія Даріївна Сологуб Січ, 2020

Музична олімпіада «Голос Країни» одна із самих яскравих подій у світі музичного мистецтва України. Різноманітність музичних стилів, жанрів та напрямків творчості дає можливість молодим музикантам з різних кутків нашої країни, виконавцям різного рівня виявите себе та отримати безцінний досвід спілкування з безмежним світом музики. Завдяки організаторам, кожен музикант – початківець відчуває теплу, але водночас, професійну атмосферу заходу. Благодійна діяльність організаторів, щодо учасників з обмеженими можливостями та м т! Щиро вітаю всіх з Новим 2020 роком та Різдвом Христовим! Бажаю миру, злагоди та нових творчих злетів учасникам та організаторам музичної олімпіади «Голос Країни!»


З повагою,
доцент кафедри музичного мистецтва
Відокремленого підрозділу
«Миколаївська філія Київського національного
університету культури і мистецтв»,

Кандидат педагогічних наук Вікторія Даріївна Сологуб

  Наталія Калмикова Гру, 2019

Як завжди після конкурсу підводяться певні підсумки,ставиться питання,що сподобалось ,а що ні. Порівнюючи з попереднім конкурсом, нас особливо вразила не тільки прекрасна організація, доброзичлива атмосфера, але в першу чергу доступність, відкритість, демократичність членів журі по відношенню до всіх учасників олімпіади. За це особлива подяка голові журі Писаренко Юлії Володимирівні , представникам оргкомітету Аліні Кожушко та Ганні Росенко ????????Завдяки таким конкурсам хочеться творити ще!!!

  Тетяна Литвин Лис, 2019

Дякуємо за чудовий конкурс!!! Дуже серйозне журі, талановиті діти, організація проведення. Нам дуже сподобалося:)))

  Керівник ансамблю електрогітаристів “Менестрель” Лис, 2019

Дуже вдячні організаторам Всеукраїнської музичної олімпіади “Голос країни” за високий рівень проведення змагань, за професійний підхід до організації олімпіади, за об’єктивність оцінювання та натхнення для досягнення високих результатів. Мої вихованці залишилися дуже задоволенні змаганнями, отримавши безцінний досвід та безліч приємних вражень і спогадів. З повагою керівник ансамблю електрогітаристів “Менестрель”.

  Алла Малахова (мама юного композитора Малаховой Алисы) Тра, 2018

Огромное СПАСИБО за признание детских талантов, эмоции радости, творческие впечатления, которые подарила нам Всеукраинская олимпиада! Вместе с Вами мы прожили незабываемые минуты ПОБЕДЫ! Гран-при среди композиторов завоевала моя дочь, Малахова Алиса! Признание великих мэтров современности подтверждает, что мы на верном пути и окрыляет на новые победы. Особая БЛАГОДАРНОСТЬ всем организаторам конкурса за чуткое отношение к участникам! С Вами было легко и уютно! Юные таланты, корифеи музыки, цветущие сакуры и магнолии, перезвон колоколов – СПАСИБО тебе за это, КИЕВ! До скорых встреч!

X

ПОВIДОМЛЕННЯ ДЛЯ ДРУГА

Привет, вот ссылка на интересную страницу с сайта holoskrainy.ua - https://holoskrainy.ua/vidguky-pro-muzichnu-olimpiadu/ -