+380 (44) 364-59-68
  • uk
    • ru

Команда музичної олiмпiади

ТАТЬЯНА ПОСТОВАЯ
ТЕТЯНА ПОСТОВА
Секретар Журі
“Мене звуть Тетяна Постова. Я магістр кафедри «Облік та аудит» Донецького національного університету економіки і торгівлі ім. Михайла Туган-Барановського. В даний час працюю адміністратором в Міжнародній школі мистецтв “Монтессорі центр”.
ТАТЬЯНА ПЕТРАШЕНКО, олимпиада "Голос Країни"
ТЕТЯНА ПЕТРАШЕНКО
СЕКРЕТАР ЖУРІ
Тетяна Петрашенко – адміністратор Олімпіади, помічник для всіх учасників, батьків і педагогів. Тетяна зустріне Вас на змаганнях з посмішкою та надихне до перемоги!
Елена Авотынш
ОЛЕНА АВОТИНШ
Викладач фортепiано
Будь-який конкурс – це не тільки хвилювання і величезна праця, який передує виступу, але і радість, захоплення і натхнення. Удачі, дорогі конкурсанти!
Павел Барабащук
ПАВЛО БАРАБАЩУК
педагог саксофону
Я вчуся в НМАУ ім. П.І. Чайковського по класу саксофона в класі заслуженого артиста України, доцента Мимрика Михайла Романовича. Лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів в Києві, Львові, Вінниці, Одесі. Учасник колективів “The New Age Sax quartet”, “Ukrainian Saxophone Ensemble”, “Triosax”.
Виктория Булавка
Вікторія Булавка
Волонтер
Студентка Київського Університету імені Бориса Грінченка, Інституту журналістики (Реклама та зв’язки з громадськістю), 1 курс. “Люблю подорожувати, організовувати різні заходи. Плани на майбутнє: самореалізуватися, досягти успіхів у своїй професії.”
ТАТЬЯНА ВАСИЛЕНКО
ТЕТЯНА ВАСИЛЕНКО
ВИКЛАДАЧ ВОКАЛУ
Мене звуть Тетяна, я викладаю вокал в Міжнародній школі мистецтв «Монтессорі центр». Всім учасникам конкурсу бажаю насамперед перемогти себе і показати все найкраще, на що ви здатні. Це головне!
ЛИЛИЯ ВЕЗОВИК
ЛІЛІЯ ВЕЗОВІК
ВИКЛАДАЧ ВОКАЛУ І ФОРТЕПІАНО
Вітаю музичну спільноту з відкриттям нового конкурсу. Завдячуючи праці організаторів черговий раз плекаємо таланти та розвиваємо музичне мистецтво з усіх куточків України. Виконавцям гарного настрою та творчої наснаги.
АННА ВИГУРА
ГАННА ВІГУРА
Адміністратор
Музична олімпіада – це непередавана атмосфера творчості і позитиву, незабутніх виступів і нових досягнень. Завдяки енергії учасників, роботі команди та організаторів олімпіади – “Голос Країни” стає подією, гідною уваги творчих, талановитих, які прагнуть до нових вершин музикантів і вокалістів. Бути частиною цього музичного дійства – незабутній досвід! Бажаю кожному відчути це!
ТАТЬЯНА ДИМИТРОВА
ТЕТЯНА ДІМІТРОВА
Професійний помічник учасників
Я працюю педагогом естрадного та академічного вокалу в “Монтессорі центрі”, закінчила Національну музичну академію ім. Чайковського. Дипломант і лауреат міжнародних конкурсів як солістка, так і учасниця музичних колективів.
АЛЕКСАНДР ИЛЬИН
ОЛЕКСАНДР ІЛЬЇН
Фотограф
“Перш за все, бажаю, щоб кожен учасник зумів розкрити свої якості, показати, що він вміє. Ну і, звичайно ж, бажаю більше свободи і натхнення.”
ЕКАТЕРИНА КОРОЛЕВА
КАТЕРИНА КОРОЛЬОВА
ВИКЛАДАЧ ВОКАЛУ
Сказати хочу я багато конкурсантам: Бажаю всім великого таланту, Терпіння, мудрості і такту. А брати участь в конкурсі нескладно! Коли азарт захоплює ваш дух, І сили все ростуть сильніше раптом! Коли талант проявите, кмітливість, І тут питати не потрiбно у ворожки, Хто переможе в найпрекраснiшiй борьбі! І першими, звичайно, стануть всі! Нехай конкурс вам подарує сили, Щоб виступати і сміливо і красиво! І нехай збуваються заповітні мрії, А переможе, звичайно, музика і ви!
З повагою Корольова Катерина.
ДАРЬЯ КОШЕЛЕВА
ДАРИНА КОШЕЛЕВА
ВИКЛАДАЧ ФОРТЕПІАНО
Кошелева Дарья Юріївна – учасниця міських і обласних конкурсів, нагороджена дипломами і грамотами. Студентка Національної музичної академії ім. П.І.Чайковського, викладач гри на фортепіано в Міжнародній школі мистецтв “Монтессорі Центр”.
X

ПОВIДОМЛЕННЯ ДЛЯ ДРУГА

Привет, вот ссылка на интересную страницу с сайта holoskrainy.ua - https://holoskrainy.ua/uk/komanda-muzichnoi-olimpiady/ -