+380 (66) 098-07-80
  • uk
    • ru

Команда музичної олiмпiади

Павел Барабащук
ПАВЛО БАРАБАЩУК
педагог саксофону
Я вчуся в НМАУ ім. П.І. Чайковського по класу саксофона в класі заслуженого артиста України, доцента Мимрика Михайла Романовича. Лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів в Києві, Львові, Вінниці, Одесі. Учасник колективів “The New Age Sax quartet”, “Ukrainian Saxophone Ensemble”, “Triosax”.
АННА ВИГУРА
ГАННА ВІГУРА
Адміністратор
Музична олімпіада – це непередавана атмосфера творчості і позитиву, незабутніх виступів і нових досягнень. Завдяки енергії учасників, роботі команди та організаторів олімпіади – “Голос Країни” стає подією, гідною уваги творчих, талановитих, які прагнуть до нових вершин музикантів і вокалістів. Бути частиною цього музичного дійства – незабутній досвід! Бажаю кожному відчути це!
ТАТЬЯНА ДИМИТРОВА
ТЕТЯНА ДІМІТРОВА
Професійний помічник учасників
Я працюю педагогом естрадного та академічного вокалу в “Монтессорі центрі”, закінчила Національну музичну академію ім. Чайковського. Дипломант і лауреат міжнародних конкурсів як солістка, так і учасниця музичних колективів.
АЛЕКСАНДР ИЛЬИН
ОЛЕКСАНДР ІЛЬЇН
Фотограф
“Перш за все, бажаю, щоб кожен учасник зумів розкрити свої якості, показати, що він вміє. Ну і, звичайно ж, бажаю більше свободи і натхнення.”
ЕКАТЕРИНА КОРОЛЕВА
КАТЕРИНА КОРОЛЬОВА
ВИКЛАДАЧ ВОКАЛУ
Сказати хочу я багато конкурсантам: Бажаю всім великого таланту, Терпіння, мудрості і такту. А брати участь в конкурсі нескладно! Коли азарт захоплює ваш дух, І сили все ростуть сильніше раптом! Коли талант проявите, кмітливість, І тут питати не потрiбно у ворожки, Хто переможе в найпрекраснiшiй борьбі! І першими, звичайно, стануть всі! Нехай конкурс вам подарує сили, Щоб виступати і сміливо і красиво! І нехай збуваються заповітні мрії, А переможе, звичайно, музика і ви!
З повагою Корольова Катерина.
ДАРЬЯ КОШЕЛЕВА
ДАРИНА КОШЕЛЕВА
ВИКЛАДАЧ ФОРТЕПІАНО
Кошелева Дарья Юріївна – учасниця міських і обласних конкурсів, нагороджена дипломами і грамотами. Студентка Національної музичної академії ім. П.І.Чайковського, викладач гри на фортепіано в Міжнародній школі мистецтв “Монтессорі Центр”.
Александра Крохмаль, олимпиада "Голос Країни"
Олександра Крохмаль
Волонтер
Студентка Київського Університету імені Бориса Грінченка, Інституту журналістики (Видавнича справа та редагування). “Люблю читати, допомагати в організації різних заходів. Займаюся спортом (Волейбол). Плани на майбутнє: досягти успіхів, йти до чітко поставленої мети.”
НАТАЛЬЯ КРУТЬКО
НАТАЛЯ КРУТЬКО
ВИКЛАДАЧ ВОКАЛУ І ФОРТЕПІАНО
Мене звати Наталя. Я – педагог фортепіано і вокалу в міжнародній школі мистецтв «Монтессорі центр». маю вищу музично-педагогічну освіту: закінчила Мелітопольський державний педагогічний університет ім. Б. Хмельницького (магістр музичного мистецтва, викладач фортепіано і вокалу). Веду активну концертну і викладацьку діяльність, мої учні – лауреати і переможці всеукраїнських і міжнародних конкурсів, таких як «Голос країни», «Зоряні мости», «Солофест», «Euro Music Dance». Брала участь в конференції демократичних шкіл EUDEC 2017 (м. Париж, Франція) Мої педагогічні погляди – «Любов до дітей», «Любов до музиці», «Віра в себе».
ЕЛЕНА КУНАЕВА
ОЛЕНА КУНАЕВА
ВИКЛАДАЧ ФОРТЕПІАНО
Дорогі піаністи! Взявши участь в конкурсі, кожен з вас відкриє в собі нові творчі можливості, проявить себе як музикант виконавець, загартує витримку і волю до перемоги! Бажаю яскравих виступів, незабутніх емоцій, натхнення і удачі!
Снежана Мамчич
СНIЖАНА МАМЧИЧ
викладач фортепіано
Сніжана Мамчич – викладач фортепіано. Учасниця і переможниця багатьох конкурсів і музичних олімпіад. Закінчила КІМ ім. Р.М. Глієра. “Веду активну концертну і викладацьку діяльність. Мої учні – лауреати і переможці всеукраїнських та міжнародних конкурсів, таких як: “Голос Країни”, Міжнародний конкурс молодих піаністів пам’яті В. Горовиця, Всеукраїнський конкурс-огляд юних піаністів ім. О. Веріківської”.
АНАСТАСИЯ МАРИНЧУК
АНАСТАСІЯ МАРИНЧУК
ВИКЛАДАЧ ВОКАЛУ І ФОРТЕПІАНО
Я працюю педагогом естрадного вокалу в “Монтесори центр”. Дипломант і лауреат багатьох всеукраїнських конкурсів. Від усієї душі бажаю учасникам гідно пройти конкурсні випробування. Бажаю, щоб кожен сподівався на краще і пам’ятав, що саме головне – це участь, а не зайняте місце. Адже Конкурс – можливість подивитися на себе з боку, по новому оцінити свій досвід і збагатитись досвідом інших учасників.
АНАСТАСИЯ ОЛЕЙНИКОВА
АНАСТАСІЯ ОЛЕЙНІКОВА
Фотограф
Творча молодь, жодного сумніву не маю, що усі ви, без винятку, талановиті! Але переможець у кожній із номінацій має бути лише один, і для отримання “лаврів” потрібні не лише літри поту від праці, але й талан. Сподіваюсь, дні конкурсу для кожного з Вас будуть святом, досвід отриманий від якого вже стане дорогоцінною нагородою. Успіхів та натхнення Вам!
X

ПОВIДОМЛЕННЯ ДЛЯ ДРУГА

Привет, вот ссылка на интересную страницу с сайта holoskrainy.ua - https://holoskrainy.ua/komanda-muzichnoi-olimpiady/ -