+380 (66) 098-07-80
  • ru
    • uk

Отзывы о музыкальной олимпиаде

  Наталія Калмикова Дек, 2019

Як завжди після конкурсу підводяться певні підсумки,ставиться питання,що сподобалось ,а що ні. Порівнюючи з попереднім конкурсом, нас особливо вразила не тільки прекрасна організація, доброзичлива атмосфера, але в першу чергу доступність, відкритість, демократичність членів журі по відношенню до всіх учасників олімпіади. За це особлива подяка голові журі Писаренко Юлії Володимирівні , представникам оргкомітету Аліні Кожушко та Ганні Росенко 🎶🎶🎶🏆🏆🏆🎤🎼Завдяки таким конкурсам хочеться творити ще!!!

  Тетяна Литвин Ноя, 2019

Дякуємо за чудовий конкурс!!! Дуже серйозне журі, талановиті діти, організація проведення. Нам дуже сподобалося:)))

  Керівник ансамблю електрогітаристів «Менестрель» Ноя, 2019

Дуже вдячні організаторам Всеукраїнської музичної олімпіади «Голос країни» за високий рівень проведення змагань, за професійний підхід до організації олімпіади, за об’єктивність оцінювання та натхнення для досягнення високих результатів. Мої вихованці залишилися дуже задоволенні змаганнями, отримавши безцінний досвід та безліч приємних вражень і спогадів. З повагою керівник ансамблю електрогітаристів «Менестрель».

  Алла Малахова (мама юного композитора Малаховой Алисы) Май, 2018

Огромное СПАСИБО за признание детских талантов, эмоции радости, творческие впечатления, которые подарила нам Всеукраинская олимпиада! Вместе с Вами мы прожили незабываемые минуты ПОБЕДЫ! Гран-при среди композиторов завоевала моя дочь, Малахова Алиса! Признание великих мэтров современности подтверждает, что мы на верном пути и окрыляет на новые победы. Особая БЛАГОДАРНОСТЬ всем организаторам конкурса за чуткое отношение к участникам! С Вами было легко и уютно! Юные таланты, корифеи музыки, цветущие сакуры и магнолии, перезвон колоколов — СПАСИБО тебе за это, КИЕВ! До скорых встреч!

  Вера Матвійчук Апр, 2018

Хто б що не говорив, а найкраща організація фестивалю — «Голос Країни»!

X

ОТПРАВЬТЕ ПИСЬМО ДРУГУ

Привет, вот ссылка на интересную страницу с сайта holoskrainy.ua - https://holoskrainy.ua/otzyvy-o-muzykalnoj-olimpiade/ -