+380 (66) 098-07-80
  • uk
    • ru

ПАВЛО ПОДКОПАЄВ

ПАВЛО ПОДКОПАЄВ, Музыкальная олимпиада "Голос Країни"

Павло Подкопаєв – студент інституту мистецтв Рівненського державного гуманітарного університету, соліст театру-студії естрадного мистецтва «Intermezzo».

Павло виконує пісні мовою оригіналу з репертуарів таких виконавців як: Френк Сінатра, Луї Армстронг, Хуліо Іглесіас, Іль Діво, Андреа Бочеллі, Майкл Бублє, Кріс Айзек, Деміс Русос, Стінг, Джош Гробан, Бітлз, Адріано Челентано, Енріке Карузо, Дін Мартін, Платерс, Елвіс Преслі та багато інших.

Павло хоче отримати класичну музичну освіту, розвиватися як вокаліст і актор, співати для людей і приносити їм задоволення своїм вокальним мистецтвом. Мріє брати участь в престижних співочих конкурсах і захищати честь своєї країни.

На рахунку Павла вже багато перемог: у 2013 році він переміг у конкурсі «Студент року», отримав премію голови Рівненської обласної державної адміністрації за особливі успіхи в навчанні, творчо-художній та громадській роботі. У 2014 році – переміг на ХII всеукраїнському пісенному фестивалі «Під небом Рівного». У 2015 році – переміг у всеукраїнському студентському фестивалі естрадної пісні «Пісня буде поміж нас» (м. Рівне). У 2016 році – став лауреатом 2 ступеня в VII Всеукраїнському фольклорно-етнографічному фестивалі ім. Василя Верховинця «Золоті ключі» в номінації солісти-вокалісти (естрадний спів – молодь). У 2016 році – взяв участь у Всеукраїнській музичній олімпіаді «Голос Країни» і став лауреатом 2 ступеня в номінації «Естрадний вокал», вікова категорія «18+».

X