+380 (66) 098-07-80
  • uk
    • ru

СЕСТРИ СОФІЯ ТА ВАРВАРА БОЙКО

СОФІЯ ТА ВАРВАРА БОЙКО, Музыкальная олимпиада "Голос Країни"

Вперше сестри Бойко виступили на “великій сцені” в сімейному шоу “Кумири і кумирчики”, коли Софійці було 7 років, а Варі – 3 рочки. І зараз, коли дівчатка трохи підросли, вокал і хореографія залишилися для них на першому місці.

Софія і Варвара займаються улюбленими заняттями 6-7 разів на тиждень по кілька годин на день. Дівчата обов’язково відвідують майстер-класи у кращих хореографів України, а також у танцюристів з США та інших країн. Праця дівчаток дала свої плоди.

На численних конкурсах, в яких вони взяли участь, дівчатка досягли вражаючих результатів: Всеукраїнський фестиваль талантів “Гармонія Душі-2015» (хореографія) – 2 місце, “The Challenge-2015» – 3 місце, “Feel the beat-2015! Kids Duo Pro “- 2 місце, Етап Кубка Світу” Dance World Cup “, Hip-hop and Street Dance – 1 місце, Етап Кубка Світу” Dance World Cup “, СтрітШоу – 1 місце, Всеукраїнський фестиваль” Сонце за нас “- 1 місце і, звичайно, Всеукраїнська музична Олімпіада “Голос Країни” 2015-2016 рр. – Лауреати I та II ступеня!

X