Успішні історії музичної олімпіади
Ткаченко Ольга
Ткаченко Ольга – народилась 19.05.2005 року в співочому, повстанському краї – селі Садів, Луцького району, в якому співають усі, де є справжня Козацька Республіка. Пісня у сім’ї – то знак любові, злагоди та взаєморозуміння. Очевидно з молоком матері Оля увібрала усю красу та велич Волинського краю.
Нині проживає і навчається в місті Луцьку. Учениця НВК «Гімназія №14 імені Василя Сухомлинського». З раннього дитинства дівчинка почала займатись співом в Палаці учнівської молоді. З шести років навчається в музичній школі №3 (вокальний відділ), учасниця фольклорного гурту «Волиняни», володіє грою на фортепіано.
З 2016 року – професійно займається вокалом у зразковій вокальній студії «Зернятко». Солістка дитячого фольклорного колективу «Вервечка» при Луцькому районному будинку культури (керівник заслужена артистка України – Алла Опейда ). Ольга оволодіває технікою вокального співу в народній манері, адже має своєрідне тембральне забарвлення та силу голосу. В репертуарі дівчинки – українські народні пісні поліського регіону (виконання автентичних зразків народної пісні календарно-обрядового циклу, родинно-побутові, балади). Але Оля не обмежується акапельним виконанням, тому любить співати українські народні пісні в сучасній інтерпретації та аранжуванні, зберігаючи народний колорит, а також твори українських композиторів.
За невеликий проміжок часу дівчинка стала лауреатом міських, обласних та всеукраїнських вокальних конкурсів та фестивалів дитячої творчості. Для неї конкурси, це свого роду творча лабораторія та утвердження своїх вокальних здібностей. Оля активна учасниця усіх шкільних, районних, міських та обласних мистецьких заходів. Пісні у її виконанні звучать у передачах Волинського радіо та телебаченні. Вона не зупиняється на досягнутому, а твердо крокує вперед, здобуваючи все нові знання вокального мистецтва.
Дует саксофоністів у складі Івана Михайлова та Володимира Нагорного
Іван Михайлов та Володимир Нагорний займаються музикою з чотирьох років. Іван почав свою музичну освіту з гри на фортепіано, театрального мистецтва та вокалу. В п’ять років отримав свою першу перемогу в театральному мистецтві – «Найкраща чоловіча роль». Далі поступово почав цікавитися духовими інструментами у свого батька на роботі – у Центрі Дитячої та Юнацької Творчості Солом’янського району міста Києва. Тато – керівник гуртка «Джаз бенд «КРОК». Іван приймав активну участь у концертній діяльності колективу на блок флейті, освоюючи гру на саксофоні. Саме тоді і батьки Володимира Нагорного привели свого сина на навчання до Михайлова Олександра Вікторовича. Хлопці одразу стали найкращими друзями і на сцені, і в житті. Володимир Нагорний почав музичну освіту з гри на блок флейті, поступово освоюючи саксофон. Став яскраво проявляти свої музичні та артистичні здібності.
У віці 7 років хлопці розпочали своє навчання в Дитячій музичній школі №14 імені Д. Кабалевського, по класу саксофону. Іван і Володимир приймали активну участь у концертній діяльності школи як солісти, так і у складі дуету. Підкорювали сцени дитячої філармонії, міських, всеукраїнських та міжнародних конкурсів та джазових фестивалів. Стали багатократними лауреатами та володарями Гран-Прі. Неодноразово отримували творчу стипендію від міського голови. Досягати творчих успіхів хлопцям допомагає бажання розвиватися різносторонньо. Володимир Нагорний крім саксофону навчається грі на фортепіано та баяні. Іван крім саксофону навчається грі на фортепіано та займається спортивно-бальними танцями в клубі «Айстра». Незважаючи на те, що Володимир та Іван навчаються в спеціалізованій школі з поглибленим вивченням інформаційних технологій №52, вони можуть себе творчо та з успіхом проявити як у навчанні, так і у яскравих виступах на сцені школи.
Олександр Атодирес
Атодирес Олександр Віталійович народився 2 березня 1993 року в місті Сторожинець Чернівецької області. З дитинства любив музику і вже в 10 років став учнем музичної школи. Відвідував музичні гуртки та приймав активну діяльність в різноманітних святкових заходах.
Освіту здобув у Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича. Був старанним студентом на кафедрі музики.
Олександр учасник 6 сезону талант-шоу “Х-Фактор”. Лауреат всеукраїнських та міжнародних пісенних конкурсів та фестивалів. Неодноразовий володар “Гран-Прі”. Лауреат премії імені Л.Д.Кучми, Н.Яремчука. Володар кубку Президета України. Степендіат фонду “Україна”.
ДИТЯЧИЙ ТЕАТР НАРОДНОЇ ПІСНІ «СЛОВ’ЯНОЧКА»
Дитячий театр народної пісні «Слов’яночка» був створений професійною співачкою, людиною, закоханою у пісню, Тетяною Вікторівною Мурзай на базі Будинку дитячої та юнацької творчості м. Бровари, Київської області у 2009 р. Творчий колектив ансамблю «Слов’яночка» налічує 50 дітей віком від 4 до 15 років, які об’єднані у три групи початкового, основного та вищого рівнів навчання.
У репертуарі «Слов’яночки» налічується більше 70 пісенних творів. Переважно – це українські народні пісні, а також пісні слов’янських народів та духовні піснеспіви. Окрім того, до репертуару ансамблю входять пісенні твори сучасних авторів.
За короткий час ансамбль став загальним улюбленцем броварчан. Юних співаків можна зустріти на різноманітних концертах. Піснями діти вітають своїх ровесників, беруть участь у різдвяно-великодніх концертах для мешканців рідного міста. Це засвідчує великий творчий потенціал колективу, його всебічну підготовку, постійне прагнення керівника до творчого зростання та вдосконалення дитячого вокального колективу.
Театр народної пісні «Слов’яночка» став лауреатом та дипломантом десятків творчих конкурсів та фестивалів від регіонального до міжнародного рівня. Ансамбль «Слов’яночка» представлений цілим гроном талановитих дітей, багато з яких є лауреатами та дипломантами низки пісенних форумів за сольні виступи.
ПАВЛО ПОДКОПАЄВ
Павло Подкопаєв – студент інституту мистецтв Рівненського державного гуманітарного університету, соліст театру-студії естрадного мистецтва «Intermezzo».
Павло виконує пісні мовою оригіналу з репертуарів таких виконавців як: Френк Сінатра, Луї Армстронг, Хуліо Іглесіас, Іль Діво, Андреа Бочеллі, Майкл Бублє, Кріс Айзек, Деміс Русос, Стінг, Джош Гробан, Бітлз, Адріано Челентано, Енріке Карузо, Дін Мартін, Платерс, Елвіс Преслі та багато інших.
Павло хоче отримати класичну музичну освіту, розвиватися як вокаліст і актор, співати для людей і приносити їм задоволення своїм вокальним мистецтвом. Мріє брати участь в престижних співочих конкурсах і захищати честь своєї країни.
На рахунку Павла вже багато перемог: у 2013 році він переміг у конкурсі «Студент року», отримав премію голови Рівненської обласної державної адміністрації за особливі успіхи в навчанні, творчо-художній та громадській роботі. У 2014 році – переміг на ХII всеукраїнському пісенному фестивалі «Під небом Рівного». У 2015 році – переміг у всеукраїнському студентському фестивалі естрадної пісні «Пісня буде поміж нас» (м. Рівне). У 2016 році – став лауреатом 2 ступеня в VII Всеукраїнському фольклорно-етнографічному фестивалі ім. Василя Верховинця «Золоті ключі» в номінації солісти-вокалісти (естрадний спів – молодь). У 2016 році – взяв участь у Всеукраїнській музичній олімпіаді «Голос Країни» і став лауреатом 2 ступеня в номінації «Естрадний вокал», вікова категорія «18+».
ДАРИНА КРАСНОВЕЦЬКА
Дарина Красновецька почала займатися вокалом у 2013 році у віці 6 років у зразковій майстерні естрадного вокалу “Зоряна мрія” при Вінницькому міському палаці мистецтв “Зоря”. Першим її педагогом стала Нагірна Віолетта Романівна.
У 2014 році Дарина поступила в Музичну школу № 2 в м. Вінниця, де навчається у теперішній час по класу фортепіано. Дарина також захоплюється грою на барабанах.
Дарина займала призові місця у багатьох всеукраїнських, міжнародних конкурсах та фестивалях, таких як: “Крок до мрії”, “Музичний олімп”, “Єднаємо серця”, “Подільський зорепад”, “Зіркафест – мамине щастя”, “Зіркова хвиля”, “Квітка надії”, “Зоряні мости”, “Empire of arts”.
У 2015 році Дарина перемогла в онлайн конкурсі каналу “1+1” та проекту “Голос діти” – “Краще співати, а не кашляти”.
У 2016 році Дарина стала Лауреатом 2 ступеня на Всеукраїнській музичній олімпіаді “Голос Країни” в номінації “Естрадний вокал”, вікова категорія “8-9 років” з піснею Loreen “Euphoria”.
На теперішній час Дарина Красновецька – резервіст фестивалю “Червона рута”. Дарина також вже три роки поспіль є стипендіатом Голови Вінницької міської ради.
ОЛЕКСАНДР ПОДОЛЯН
Успішна історія Олександра Подоляна. Олександр – учень Шаргородської дитячої музичної школи (Вінницька область). Педагоги Саші – Любов Подоляк і Леся Клімова.
Саша виграв перше місце і золоту медаль у Всеукраїнській музичній олімпіаді “Голос Країни” в номінації “Академічний вокал”, яка відбулася 24 травня 2015 р.
Ця перемога стала для Сашка квитком на участь в телевізійних проектах телеканалу “1+1”. Протягом усього дня змагань Музичної олімпіади “Голос Країни” старанно працювали кастинг-редактори телеканалу “1+1” і запросили найкращих виконавців України на свої ТВ проекти.
Сьогодні Олександр Подолян – відкриття для всієї нашої країни, а також велика надія музичного мистецтва всього світу!
ОЛЕКСАНДРА ГОЛУБ
Олександра Голуб в 2008 р. вступила до 1 класу Волноваської музичної школи (Донецька область), будучи ще дуже маленькою дівчинкою.
За словами Олександри, спочатку музика для неї була як розвага, але, пізнаючи ази музики, вона зрозуміла, що навчання в музичній школі це важка і копітка робота. “Я почала дізнаватися більше про музику, її премудрості. Звичайно, все це я змогла полюбити завдяки моєму улюбленому викладачеві Бизюковій Людмилі Едгарівні”, – зазначила Саша.
Олександра Голуб – Лауреат багатьох Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів та фестивалів. Вона займала призові місця в конкурсах, які проходили в Києві, Дніпропетровську, Сумах, Кіровограді, Маріуполі, Одесі, Бердянську, Кам’янці-Подільському, а також АР Крим. Саме в Криму здійснилася мрія Олександри і вона зіграла на фортепіано з симфонічним оркестром.
Відзначимо, що Олександра Голуб неодноразово ставала лауреатом I ступеня VI, VII і VIII Всеукраїнської музичної олімпіади “Голос Країни”.
ДЖОНСОН АНТОНІО БРАЗИЛЬЄРО
Джонсон Антоніо Бразильєро народився в Києві в 2004 р. У 2015 р. Антоніо став володарем Гран-Прі IV Всеукраїнської музичної олімпіади “Голос Країни”. Антоніо також є багаторазовим володарем Гран-Прі інших Всеукраїнських конкурсів і переможцем міжнародних конкурсів в США і Литві.
У Всеукраїнському конкурсі «Диво-Дитина» Антоніо Джонсон увійшов до трійки найбільш творчих дітей України 2015 року. Антоніо тричі був стипендіатом мера м. Києва за значні особисті і творчі успіхи та досягнення. На рахунку Антоніо Джонсон 2 сольних благодійних концерти під назвою «Діти – проти війни».
У листопаді 2015 р. Антоніо Бразильєро Джонсон був запрошений на “Warsaw Security Forum-2015», де для гостей форуму – дипломатів та послів з усіх європейських країн, а так само Америки і Азії, виконав свою сольну програму. Творчість Антоніо неодноразово висвітлювалася на українському центральному телебаченні і на радіо.
Головним досягненням Антоніо Джонсон є його участь в 2014 р. в міжнародному конкурсі “American Protégé”, де він в двох номінаціях зайняв I і II місця, після чого двічі був запрошений грати на престижній сцені Карнегі Холу в Нью-Йорку, США.
У Антоніо вже 75 перемог, в 4-й раз він буде стипендіатом Мера Києва, а 30 червня 2016 р. Антоніо виступатиме серед кращих в світі 35 юних музикантів на найбільшій сцені Карнегі Холл – Stern Auditorium (США).
СЕСТРИ СОФІЯ ТА ВАРВАРА БОЙКО
Вперше сестри Бойко виступили на “великій сцені” в сімейному шоу “Кумири і кумирчики”, коли Софійці було 7 років, а Варі – 3 рочки. І зараз, коли дівчатка трохи підросли, вокал і хореографія залишилися для них на першому місці.
Софія і Варвара займаються улюбленими заняттями 6-7 разів на тиждень по кілька годин на день. Дівчата обов’язково відвідують майстер-класи у кращих хореографів України, а також у танцюристів з США та інших країн. Праця дівчаток дала свої плоди.
На численних конкурсах, в яких вони взяли участь, дівчатка досягли вражаючих результатів: Всеукраїнський фестиваль талантів “Гармонія Душі-2015» (хореографія) – 2 місце, “The Challenge-2015» – 3 місце, “Feel the beat-2015! Kids Duo Pro “- 2 місце, Етап Кубка Світу” Dance World Cup “, Hip-hop and Street Dance – 1 місце, Етап Кубка Світу” Dance World Cup “, СтрітШоу – 1 місце, Всеукраїнський фестиваль” Сонце за нас “- 1 місце і, звичайно, Всеукраїнська музична Олімпіада “Голос Країни” 2015-2016 рр. – Лауреати I та II ступеня!